Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Añadido 25 oct. 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Número de suscriptores: 4 218
Fotos: 7,660
Videos: 456
Enlaces: 5,230
Descripción:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/
Fuente

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 | Чому майже рік тому я зняв свої Apple Watch Ultra і перейшов на Casio ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 @dobermanko
623 Vistas/Alcance 2026-06-16 14:42 Mensaje №16137
Чому майже рік тому я зняв свої Apple Watch Ultra і перейшов на Casio G-Shock? Спробую коротко пояснити, щоб не тягнути кота за хвіст.1. Мені набридло носити смартфон в кишені і смартфон на зап'ясті. Спочатку воно вібрує в кишені, потім на руці. Мені не треба знати скільки я пройшов кроків і скільки я спалив калорій. Тиск на роботі мені тонометром може поміряти колега 😂 А моніторити свій сон з цими тривогами і батарейкою самого годинника (надалі девайсу) то взагалі речі непоєднувані.2. Дитячий незакритий гештальт з Casio G-Schock, який тривав з часів журналів X3M і початку розвитку молодіжних субкультур, де у усіх відомих реперів, рокерів, скейтерів і брейкерів був G-Shock, а я єдине шо міг собі довзолити - це ASAHI з підсвіткою з Камянецького базару.3. Аболютна... ні не так... ось так. АСБОЛЮТНА ВІДСУТНІСТЬ ПОТРЕБИ ЇХ ЗАРЯДЖАТИ. Ну тобто взагалі. Ну воопше. Ну просто не треба і всьо. Дістав з коробки, налаштував, вдів, носиш, вмер, поховали, а вони далі йдуть. Розумієте?4. Ціна + невбиваємість. Усі базові G-Shock, навіть деякі з всякими наворотами, типу Bluetooth, синхронізацією з телефоном і синхронізацією з атомним годинником по раіосигналу не коштують космос. І навіть якшо ви їх випадково розтовчете, шо майже нереально, то вам не буде так їх шкода як той самий Apple Watch, чи Garmin.5. Це не девайс, це годинник з базовими функціями дати, часу, секундоміра і таймера. Є підсвітка. А от Apple Watch це девайс з цілою купою функцій (зазвчиай ви користуєтесь 15% з них) і одна з тих функцій це годинник. Це смарт девайс в формфакторі годинника, а не годинник.В мене на руці Casio G-Schock GW-BX5600, який мені дружбанчик привіз прямо з Японії. Гештальт закрито. Я кайфую від того годинника капітально. Кажуть, якщо ви носите годинник не знімаючи більше ніж два тижня - це ваш годинник.P.S. Він зараджається від сонця.