Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - •D&B•IN•UA•COMMUNITY•
Añadido 14 jul. 2024

•D&B•IN•UA•COMMUNITY•

@dnbinua
Número de suscriptores: 743
Fotos: 1,070
Videos: 151
Enlaces: 812
Descripción:
Dnb.in.ua - це ініціатива, яка з 2006 року об'єднує поціновувачів drum&bass та всіх охочих бути в курсі актуальних dnb-подій в Україні. Звʼязатися з нами: @dnbin_ua
Fuente

•D&B•IN•UA•COMMUNITY• | DNB.IN.UA: Сьогодні ми бачимо, що Себастіан рекламує лейбл Ilian Tape ...

Logotipo de la comunidad de telegram - •D&B•IN•UA•COMMUNITY• •D&B•IN•UA•COMMUNITY• @dnbinua
318 Vistas/Alcance 2024-07-18 15:46 Mensaje №1324
DNB.IN.UA: Сьогодні ми бачимо, що Себастіан рекламує лейбл Ilian Tape [на Seba була футболка з відповідним логотипом – dnb.in.ua], на якому ви торік випустили EP "Volt / Trezub". Цей лейбл був заснований у 2007 році і випускав хаус, техно і т. ін., маючи усталений пул артистів. Приблизно на початку 2020-х настали зміни, лейбл часом став випускати треки, близькі до d&b, dubstep, breakbeat тощо. Наскільки легко d&b-артистам потрапити на хаус- чи техно-лейбл?SEBA: Ну це не єдиний лейбл, який робить щось подібне, можна ще згадати R&S Records. З Ilian Tape ми маємо тісні стосунки, їм подобається те, що ми робимо, і це взаємно. Хоч ми і працюємо у різних жанрах, але рухаємося в одному напрямку. Найвидатнішим артистом лейблу є Skee Mask. Можна помітити, що на нього серйозний вплив спричинив drum&bass – та й він сам про це каже.PARADOX: Зараз ми маємо друзів на лейблі, які не пишуть drum&bass, але орієнтуються на ламаний біт і працюють на перетинах жанрів.SEBA: Чесно кажучи, ми й самі не робимо 100% drum&bass. Наприклад, у нас є чотири треки на швидкості 130–140 BPM…PARADOX: …і все одно вони лунають як drum&bass. А останні дві платівки на Paradox Music – це стовідсотковий брейкбіт.SEBA: Це не означає, що ми відмовляємося від drum&bass – просто є ще й інша музика. Я провів понад два десятиліття з людьми, для яких немовби нічого, крім drum&bass, не існує. Ну, піду послухаю техно. Чому? Бо мені це подобається. "Добре, але ж drum&bass…" Серйозно, для вас за 20 років більше нічого нема?PARADOX: До речі, ви згадали трек "Trezub" – промо релізу ми супроводжували і тризубом, і українським прапором. Це нагадує людям, що війна досі триває і приводи для занепокоєння не зникли. Це працює. SEBA: Так, цього не було у супроводі релізу від лейблу, це те, що ми робили самі.DNB.IN.UA: То чи є якісь шанси на те, що на вас якось вплинуть house, techno абощо і ви почнете випускати подібну музику?PARADOX: Особисто я нічим таким не займався, хіба що breakbeat, навіть на швидкості 117 BPM. Але я мав розмови з Seba на предмет того, щоб у майбутньому зробити щось близьке до house. Він у минулому написав багато deep house, мені ці речі дуже подобаються.SEBA: Було таке, у 1990-х ми зі шведським музикантом Джеспером Далбаком (Jesper Dahlback) мали дует Sunday Brunch. Завдяки цьому впливу мені буде нескладно робити щось подібне сьогодні.PARADOX: Але не раніше ніж ми допишемо EP чи альбом. Ну а далі можна буде і якийсь лейбл запустити…SEBA: …а потім я гратиму наші trance-треки на Electronic Daisy Carnival [сміх].DNB.IN.UA: Всяке може трапитися – повірте на слово тим, хто сьогодні живе в Україні. До речі, чого ви б хотіли побажати нашій аудиторії?PARADOX: Хотілося б приїздити до вас постійно, але не знаємо точно, чи буде така можливість. Хай там як, але ми тісно прив'язані до вас. Я живу не надто далеко звідси, в Seba, як знаєте, дружина українка. Тож виступи в Україні – це те, чого ми сильно прагнемо. Ми хочемо привертати увагу світу до геноциду, який відбувається день у день, проте вже деінде забувається. Ми просто намагаємося доносити це через нашу музику – це єдине, що ми можемо.Долучайтеся до нас:https://www.instagram.com/dnb.in.ua