Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Чекалкин
Añadido 16 oct. 2021

Дмитро Чекалкин

@dmitriy_chekalkyn
Número de suscriptores: 47 984
Fotos: 15,400
Videos: 3,250
Enlaces: 8,070
Descripción:
Офіційний телеграм-канал.
Fuente

Дмитро Чекалкин | Джон Сміт:Доказ, що стратегічної розвідки у нас немає. ГУР при Буданов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дмитро Чекалкин Дмитро Чекалкин @dmitriy_chekalkyn
7 000 Vistas/Alcance 2023-06-22 19:02 Mensaje №7253
Джон Сміт:Доказ, що стратегічної розвідки у нас немає. ГУР при Буданові займається прогнозами і гороскопами, переповіданням жовтих заголовків про "важку хворобу путіна" і в кращому випадку організацією рейдів. А от завчасно викрити плани ворога по нарощуванню виробництва ракет, канали поставок ключових елементів до них і завчасно перекрити ці канали - ГУР при Буданові НЕ СПРОМОЖНА. Але висновків не робиться вже більше року, з початку вторгнення, коли Буданов його проспав.У нас існує міф, що він "єдиний попереджав", але глава розвідки не має з під килима шептати. Він має бити у дзвони, хапати за грудки, бити президенту морду, якщо той до нього не прислухається. Я звісно, утрирую, але глава ЦРУ Бернс саме і лупив в дзвони. Зливав дані своєї розвідки у всі ЗМІ планети, особисто зустрічався з Зеленським. А Буданов буркнув щось тихенько, і коли його не послухалися, змовчав. Не піднімав скандал, не погрожував публічною відставкою і виходом у ЗМІ - ЛЮДИ Ж ЗАГИНУТЬ! - а переживав про свою кар'єру. За це він мав бути абсолютно чесно звільненим Зеленським. Зеленський хоч і сам з рилом в пушку, та мав всі права сказати: - Ну ладно я - до***об! Вчорашній клоун, що я міг шарити? Але ж ти - ПРОФІ! Чого ти НЕ ЗМУСИВ мене прислухатися до себе?Але їм пофіг на загиблих. Буданов Зеленському подобається. Бо Буданов організовує всякі шоу для нього, на яких можна попіаритися. Як той бездарно організований штурм о.Зміїного, коли спецпризначенці висадилися і гнобили російський гарнізон, але не були забезпечені підвозом БК, і в результаті просто повантажилися на вертольоти і полетіли назад. А за це потім Малюк з Будановим вручили одне одному нагороди замість підозр. Так і пливем від помилки до помилки.