Fuente
Дімас Шилить | Смартуха для роздумів наніч 😑хотів підкинути вам смарт розлок з токен ...
1 400 Vistas/Alcance
2025-06-09 22:07
Mensaje №1098
Смартуха для роздумів наніч 😑хотів підкинути вам смарт розлок з токен сплешу, не тільки ж рекламу вам піхати.через 12 годин розлок з токен сплешу по токену $PFVS, на акаунт бб виходить $10, по теперішній ціні, але це мене не дуже цікавить, нас більше всього цікавить те, що загальна сума з розлоку токенів становить 10% мкапи токена, відповідно рух від промки має бути 100%, в цьому жирний плюс, але є й мінуси...мінус полягає в тому, що капа токена всього 3 лями відповідно таскають його, як прастітутку туди-назад, на цьому можна проєбатись, бо якщо якийсь придурок захоче його запампити, то нас всіх смачно побриє, що я з цього робитиму?можна зайти зараз на невеликий % бажаної пози і кинути лімітки вище, фючі є на мексі, але там 800 баксів поза максимум, тому я б приглянувся до бітгету, там ліміти великі і стакани теж більш менш.особисто я буду пробувати зайти на 10-20% бажаної, очікувати побривочку і на ній залитись на всі 100%, також надіюсь, що адміни теж підхоплять і почнуть шилити, тому бажаю всім профітів і гн.