Fuente
Дімас Шилить | Вернувся з Києва, розкажу, що цікавого цього тижня буде 😑1. На цьому т...
1 000 Vistas/Alcance
2025-04-28 20:42
Mensaje №943
Вернувся з Києва, розкажу, що цікавого цього тижня буде 😑1. На цьому тижні розлок двох токенів, $MOVE та $ENA, планую плотно це все зашортити, два проекти, два багатоліквіди, ходять за бітком і ринком дуже і дуже плотно, по $MOVE в стакан має піти 100-250млн токенів, по $ENA буде дроп за 3 сезон фарму, по $MOVE клейм має бути приблизно за 2-3 дні, а по $ENA на цьому тижні, на $ENA виділено 5% саплаю токенів за 3 сезон, тому в стакан має піти 750млн токенів, це все класно, проте є кілька мінусів, два проекти дуже ходять за ринком, якщо біток завтра буде 110К попу буде рвати в три частини, другий мінус, це те, що ми не знаємо точної дати і скільки прийдеться чекати достеменно невідомо. Особисто я зараз трішки постежу, як воно себе буде вести і наберусь в співвідношенні 50% зразу, потім 3 рази по 17% від бажаної пози, коли наберусь дам знати пізніше.2. Вчора вночі, коли мої ноги вмирали від втомленості після конфи і коли я вже спав, дали анонс бою Усика з Дюбуа, токен $RTF дав два ікси вже від того, проте ще зовсім не високо і впринципі команда дуже плотно любить качати свій токен за рахунок маркетингу до бою, тому маю ідею взяти собі на спот і 19 липня перед боєм фіксанути 2 ікси+, набиратись буду трьома частинами зараз одну частину взяв, вразі, якщо просяде візьму ще і потім ще десь доберу, на мільйони я не очікую, проте на 2 фікси точно, прекол токена, що він за ринком не дуже ходить і по факту залежить просто від анонсів про бій Усика і результатів Усика, а очікування на Усика такі високі, що воно б мало летіти ту зе мун, з мінусів лише те, що минулих два рази так вже було і тепер багато людей про це знають і на цьому нас можуть висадити, ну і + бабки морозити до 19 липня, але рр хороший.3. Завтра о 14:00 відбудеться лістинг Milkyway, токен буде виходити через IDO бінансу, яке буде відбуватись з 11 по 13 за Києвом, впринципі все по дефолту, я дурак не втсиг зробити ні одного акка з альфа поінтами під IDO, тому це IDO скіпаю, але що взагалі хочу, якщо МЕКС дасть фючі раніше, то обовʼязково шорт під IDO від бінансу, але якщо такого не буде, то точно надіюсь відкупати токен в перші секунди на панкейку, депати на МЕКС і сливати там, токен в мережі BSC відповідно депатись буде дуже швидко і можна буде норм нафармити, проте мінус полягає в тому, що МЕКС можуть дати спот раніше всіх бірж, а на дроп від проекту виділено так само 2% саплаю, як і на IDO, люди можуть закинути свій дроп на МЕКС і там робити теж давку на стакан, ну але я надіюсь, що все таки встигну, полягаючи ще на той фактор, що всі проекти, які виходять з IDO потім відростають.4. Зараз плотно гружусь в один проект на премаркеті, там очікую Х2 так точно, говорити який токен не буду, спочатку сам загружусь, а потім винесу на публіку, ну або скажу десь в інакшому місці... очікуйте) 😏дайте трохи тих реакцій, якщо вам подобаються такі пости, годину писав бля...