Fuente
Дімас Шилить | Міні гайд по сейлах на Legion 😑оскільки ви набрали майже 150 китів, то...
1 100 Vistas/Alcance
2025-01-29 08:07
Mensaje №590
Міні гайд по сейлах на Legion 😑оскільки ви набрали майже 150 китів, тому мені прийдеться знімати відос по тому, як брати участь в сейлах на легіонах, якщо ви все таки набирете 150 китів під тим постом, я зазнімлю для вас гайд на ютуб по одному з проектів, які будуть виходити на легіоні.Міні гайд тут:1. Переходимо на сайт 2. Риєструємось3. Конектимо ваш Твітер4. Конектимо ваш МетаМаск до Legion5. Проходимо процедуру KYCдля того, щоб пройти КУС вам треба набрати щонайменше 350 поінтів, для цього у вкладці Score внизу просто конектимо твітер і ваш кош і настикаємо рефреш (принаймі у мене після цих дій зарахувалось 357 поінтів і дало пройти KYC).коли ви зареєструвались на легіоні, набрали 350 поінтів, пройшли KYC, нарешті можете брати участь у всіх сейлах, наразі сьогодні я очікую взяти участь в сейлі Giza на мейн акаунт і подивитись на результати, якщо ви все таки доберете тих китів, то по наступному проекті знімлю відос, як я сам беру участь в сейлі та куди конкретно натискаю.чи варто брати участь у всіх сейлах підряд? напевно ні, проте треба враховувати той факт, що попередній сейл на бінансі навів багато шуму і наступні сейли постараються виходити не гірше. особисто я буду виносити по максимум сейл Hyperline та eOracle на Legion та сейл WalletConnect на коінлісті, тому над цими проектами працюємо плотно...розписати ще гайд по коінлісту чи там все зрозуміло? база 100+ китів тут і розписую)))Stay tuned... 🤝🤝🤝