Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - digimotics | манхва та манґа українською
Añadido 14 jul. 2024

digimotics | манхва та манґа українською

@digimotics
Número de suscriptores: 1 034
Fotos: 1,830
Videos: 51
Enlaces: 1,420
Descripción:
Вас вітає команда digimotics! Давайте читати українською разом💙💛 Адмін - @Poplavok01

👥 Número de suscriptores

1 034
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 1
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

digimotics | манхва та манґа українською 2025-08-10
digimotics 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🕺ЛОТЕРЕЯ🕺ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР на зарядну станцію та генератор для 142 ОМБр!Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Прапор 142 ОМБр 100х66см2- Запаяна манга3- Ліцензійний плюшик4 - Оригінальна фігурка5 - Ящик зі смаколиками від бійців 142 ОМБр6 - Книга + авторська закладка7 - Шеврон 142 ОМБр8 - ?ЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових місць.🎁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🩷БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
Друзі, вітаємо!З нагоди виходу другого сезону пеклораю, ми з командою вирішили створити невеличкий розіграш, відкривши дружню банку на збір. Головний приз - фігурка!‼️За умови, якщо на банці назбирається сума в 15 тисяч гривень впродовж місяця, ми додамо до розіграшу артбук, та надалі додаватимемо новий приз за кожні 10 тисяч гривень на банці. У коментарі до донату, вказуйте посилання на ваш профіль в телеґрам, або інші контактні данні. За умови, якщо переможці не дадуть відповідь протягом одного дня - результати будуть анульовано, та обрано нового переможця. Будь ласка, будьте обачні. Не відповідайте стороннім особам, та не надсилайте нікому ваші особисті данні.‼️Збираємо на пікап L200 для Батальйону Безпілотних систем 1 роти. Підрозділ хлопців кожного дня виконує роботу, від якої залежить точність ударів, збереження життя піхоти та успішність операцій.Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6o8Vi2aHBWРезультати розіграшу буде оголошено 20 лютого о 20:00, вам в особисті напише @maxt0ne.
🌅 Світанок нашого дня народження наближається…А отже — час для світанкового марафону і збору-розіграшу! 😱😉Відкриваємо банку на збір на Mavic 3 classic. Так як сума велика, збираємо частину (але, якщо перевиконаємо план, буде добре) і перекинемо на банку, коли будуть дозбирати 😉 все відзвітуємо! Тепер до найцікавішого🤩Ми запускаємо світанковий маратон читання...Вгадайте з трьох разів, який тайтл😈І, звісно, тіні не відпускають вас без подарунків 🎁 ПРИЗИ 🤩🥇 1 місце — “Пробудження”— щоб можна було одягати у будь-яку пору року — футболка з принтом нашої Нікс і моментом зі Світанку, який обере переможець— щоб бажання частіше виконувалися — брелок-метелики 🦋🥈 2 місце — “Тепло дому”— щоб не забували, що відбувається у нашій країні — бокс “Україна” (листівка, чай і “бандера смузі”) 😉🥉 3 місце — “Тихий світанок”— щоб пам’ятали, що ми бойові котики — пін-котик 🤭— щоб речі стали гарнішими — наліпки котиків, під настрій 😁💫 Але ви ж не думаєте, що на день народження це все?До кожного місця додаються подарунки. Щоб нас не зламали,в душі завжди жеврів вогник надії, тіні поганих емоцій тікали геть, а сторінки улюблених історій ніколи не губилися... 📚 До 1-го і 2-го місця — закладинки та міні-свічки з таємним ароматом.🕯 До 3-го місця — більша свічка і закладинка.Що правда, хтось з тіней так і не заспокоївся і викрав всі фото призів... Тому, будуть сюрпризи 😉📖 Умови участі на фотоЗавершуємо 9.12.2025 о 21:00. Результати наступного дня!Подякувати команді🎀До речі, ми не просто так такі призи обрали 😉 є ідеї?
⭐️ БЛАГОДІЙНИЙ РОЗІГРАШ ВІД МОНРІ ⭐️Збираємо 15 000 грн на кузов для наших захисників — і даруємо вам можливість виграти круті призи від спонсорів, магазину фігурок Murumi та фірми друку на текстилі Alfa DTF Print 🌙💚 Як взяти участь:1) Донатимо у банку збору [посилання]2) У коментарі до донату обов'язково вказуємо свій нік у Telegram (якщо не вдалося, надішліть скрін у коментарях до посту)⚡️ Вартість одного квиточка - 30 гривеньП.С. Кількість квитків необмежена!💚 Призи:1️⃣ місце — нова фігурка сплюшки Кани + футболка-мерч2️⃣ місце — фігурка Кани на сцені3️⃣ місце — фігурка Фукаджіро5️⃣ місце — фігурка Рубі у повсякденному одязі5️⃣ місце — фігурка Кани у повсякденному одязі+ Наприкінці розіграшу наші спонсори Alfa DTF Print зроблять промокодик на 20% знижки для усіх підписників 😏⭐️ Бонус:Одноразовий донат у 1000 грн =33 квиточки+ 3 розділи перекладу будь-якого нашого тайтлу на ваш вибір 💬 Усі питання — в коментарях або в особисті до @cinnamonry.Також у коментарях розмістимо більше фото призівОблік донатів
Редактори та звукарі, де ви ховаєтеся?Нашій команді потрібні ваші суперсили!Редактори - чаклуни тексту, які можуть перетворити "на протязі наступаючої неділі" у соковитий смаколик. Якщо ловите кайф від виправлення ком, хибодруків та дивних зворотів, то це ваш шанс!💥Звукарі - маги, що перетворюють німі й невеселі сторінки на "БАХ!", "ВЖУХ!" та "ТУДУМ!". Оживіть їх, надайте їм кольору! 🎨 Не вмієте, але дуже хочете? Не біда! Ми всьому вас навчимо!Все це – на волонтерських засадах! Але! Ви:будете в епіцентрі перекладацького двіжу й першими читатимете нові розділи;знайдете однодумців, з якими завжди можна обговорити улюблені моментики/персонажів/повороти/меми;зможете хизуватися, що цей тайтл робили ви!Ми вас реально дуже чекаємо та потребуємо, бо без редакторів текст не сяє, без звукарів сторінки мовчать, а ми вмираємо від нестачі працьовитих лапок у команді. А ми ж хочемо, щоб розділи нових тайтлів виходили частіше, правда? 🥲Якщо хочеш у команду, пиши:Звуки 👉 @Poplavok01Редакт 👉 @flamarin
👁 396 25-07-05 10:23
НАБІР У КОМАНДУ!Нам потрібні:❗️Звукарі:- ноутбук/компухтер, можна графічний планшет (але необов’язково);- фотошопчик або кліп;- досвід бажаний, але необов’язковий (навчимо якось, мабуть);- любов до малювання, гарний почерк;Потреба: Мовчазний(!), Непереможна принцеса(!), Імператор та Лицарка(!), Оригінал(!), Пісня Теодора, Леді Демон.❗️Клінери:- ноутбук/компухтер з такою яскравістю, щоб було зрозуміло, де білий колір, а де зафарбували хмарку кольором слонової кістки;- фотошоп (мати або встановимо разом);- досвід бажаний, але необов’язковий (навчаємо);- любов до малювання, сталеві нерви.Потреба: Пісня Теодора(!), Я лиходійка, Оригінал, Закон веброманів, Кривавий Шкет, Клинки вартових, Імператор та Лицарка.❗️Редактори:- ЗНО на 200 не вимагаємо, але знати мову на пристойному рівні;- 16+ бажано, аби знати побільше правил;- трошки англійської, щоб зрозуміти, де накосячив перекладач;- Word, будь ласка!- терпіння й незамилене око;Потреба: Пісня Теодора(!), Оригінал, Кривавий Шкет, Непереможна Принцеса, Попелюшка.❗️Тайпери: - ноутбук/компухтер;- фотошопчик (мати або встановимо разом);- досвід бажаний, але необов’язковий (навчаємо);- любов до тицяння кнопочок та якесь розуміння правил переносу тексту;Потреба: Мовчазний(!), Оригінал, Кривавий Шкет, Клинки Вартових.❗️Перекладачі:- знати англійську на B1-B2 й більше;- знати українську на достатньому рівні, щоб у редактора потім не витекли очі;- Word, будь ласка!Потреба: відсутня.Не знайшли в переліку свій улюблений тайтл? Не біда! Однаково не соромтеся нам писати, ми залюбки приймемо й обов’язково знайдемо, чим вас зайняти, або ж можете просто ставити запитання щодо виду роботи, який вас цікавить💁‍♀️За клін, тайп, звуки писати до @Poplavok01За редакт і переклад писати до @flamarinЧекаємо всіх охочих!🥰Станьмо дружною командою разом із нами!❗️РОБОТА НА ВОЛОНТЕРСЬКИХ ЗАСАДАХ❗️ ГРОШІ НЕ ПЛАТИМО❗️ЦЕ ГОБІ❗️ПРАЦЮЄМО ЗА ДЯКУЮ ТА ЧИТАЦЬКУ ЛЮБОВ❗️
👁 446 25-03-08 18:37
Ледь замовила сьогодні квіти на дн подружці, бо восьме березня.А я й забула, бо в мене цей день давно вже не асоціюється з квітами, але в квіткових наших ажіотаж нікуди не дівся. Насправді дарувати квіти чи ні - то ваша справа, якщо вашій жінці/мамі/сестрі буде приємно від цього, вони чекають, то чому б і ні - емоція всеодно позитивна по факту.Але головне памʼятати, шо це не день ніжності хуїжрості і жіночої краси, а день боротьби за права жінок. Проти насильства, приниження гідності і вмінь, проти обʼєктивації жіночого тіла, проти сексизму.Нагадаю, що ще сто років тому жінки не могли ні голосувати, ні отримувати освіту - були чисто свиноматками, бо всі ці права забрали в них чоловіки. Потім роки боротьби, але, отримавши можливість працювати, жінки не могли обіймати будь які посади, а на однакових з чоловіками посадах отримували меншу зп. Зараз жінки стикаються з сексуальним харасментом на роботі, на вулиці, з насмішками та приниженням за гендерною ознакою, коли вони обіймають «чоловічі» посади, з відмовами в роботі - бо «місячні чи в декрет піде», з вічними жартами про «баба за рульом» та вумен момент.Суть не в тому, щоб один день на рік носити на руках свою дружину/колегу/сестру/маму. суть в тому, щоб поважати, не обезцінювати, підтримувати і сприймати серйозно круглий рік.Але в цей день, в першу чергу, хочеться виразити слова подяки жінкам, які служать в ЗСУ та волонтерять, бо найбільша «проблема» в нас всіх сьогодні одна. Низький уклін і безкінечне захоплення Вашою сміливістю та відвагою.
👁 279 24-10-09 13:47
Друзі, ми стоїмо перед важливим викликом!В Україні намагаються узаконити радянську систему транскрипції японської мови — систему Поліванова. Ця застаріла схема не відображає сучасних реалій і є частиною радянської спадщини, від якої ми прагнемо відмовитися. Нам важливо зберегти культурну незалежність і використовувати сучасні системи, що шанують японську мову та українську фонетику!Повний текст дискурсу можете почитати тут.Тому ми закликаємо всіх долучитися до протесту! Що треба зробити? Надіслати лист до Інституту сходознавства, Міністерства освіти та науки України і Міністерства закордонних справ. Це легко:– Скопіюйте текст листа-петиції.– Впишіть своє імʼя.– Відправте його на три адреси:Інститут сходознавства: [email protected]МОН України: [email protected]МЗС України: [email protected]Чому саме лист? Тому що це офіційне звернення, на яке Інститут сходознавства, Міністерство освіти та МЗС не можуть не відповісти. Якщо надійде достатньо багато звернень, проблема стане більш очевидною і вони будуть змушені відреагувати. Пишіть листи та розповсюджуйте цей заклик! Давайте здіймемо справжнє цунамі підтримки, інакше залишимося з «сусі» та «утіхою». Разом ми можемо змінити ситуацію!#не_сусні_ні_русні