Fuente
Дід Заглоба | Мумі-Троль і перевірка(с)Сержант Мумі-Троль спав у наметі поверх ковдр...
390 Vistas/Alcance
2025-04-19 02:19
Mensaje №285
Мумі-Троль і перевірка(с)Сержант Мумі-Троль спав у наметі поверх ковдри не знімаючи чобіт. Не в тому річ, що він забив от такенний болт на все те, що має бути на полігоні…скоріш за все ні. Він просто заїбався від того піздеца, анархії і нерозуміння: «Що ж я тут роблю». Старі палатки чудово тримали вентиляцію, так що вдень знаходитись у цій сауні було неможливо. Вночі ж навпаки – холод стояв такий, що напіввовняна синя ковдра не дуже захищала надежу і оплот державності. Іноді, сам сержант мріяв про бушлат, який можна було одягнути і спати в ньому.Якщо з відчуттям теплового режиму якось то можна було жити, то з відчуттям постійного голоду – от такий болт. Їсти хотіли всі: від строковиків та контрачей і закінчуя офіцерами. Замість того, що б дійсно займатись військовою справою загнані на клаптик землі у єбінях воїни думали, як вижити. -Сеееержаааант! – гул комбатівського голосу заставив підскочити і не відкривая очей почати бігти на звук.Він навіть не встиг вибігти , як кулак майора Хемуля зустрівся раптово з його оком.- Шо за бардак у тебе в підрозділі?-Не могу знать! – троль щурив око.-Ану пішли, зара будем баталю робить. На імпровізованому плацу перед наметами було вишикувано підрозділ. Строковоки мовчазно зустріли свого прямого начальника. Прапорщик Снусмумрік стояв поодаль і жестом давав зрозуміти: Пизда.