Червень — це місяць обізнаності про психічне здоров'я чоловіків. Загалом суспільством звично вважати, що чоловіче здоровʼя це суто урологічні справи, а про депресії, ПТСР, вигорання і той факт, що мужики звикли тримати все в собі, поки не йобне, з голови випускають. Зараз потроху руйнується стіна соціумного тиску в стилі «ти ж мужик, терпи», «не ной» і «сльози це для слабких». Червень присвячений тому, щоб підсвітити проблеми, які зазвичай замовчуються через сором, страх здатися слабким або банальне невміння просити про допомогу.Суспільство століттями вчило чоловіків консервувати емоції всередині. У результаті замість екологічного проживання стресу, болю чи страху, все це виливається в агресію, саморуйнацію або глушиться алкоголем і роботоголізмом. А далі доходить і до самогубства. 87% відсотків серед самогубців в Україні — чоловіки. Але мати емоції, втомлюватися, іноді ламатися під тиском це, бляха, людська природа, а не ознака «неповноцінності».Просити про допомогу це прояв сили, а не слабкості. Закликаю звертати увагу на друзів, побратимів, батьків, братів чи синів, які закриваються в собі. І, що найважливіше, мужики, звертайте увагу на себе, чесно себе запитайте «як я насправді почуваюся і чи не час мені з цим щось робити, поки не погіршало?»
Шарм судді ВАКС Віталія Дубаса🙋♀️ Тимошенко: Ми просто наполягаємо на публічності цього процесу! Я хочу просто, щоби сотні тисяч очей бачили все буквально від "А" до "Я"!👨⚖️ суддя: Ну я не сумніваюсь, що сьогодні півкраїни притулилось до екранів. Особливо, пенсіонери і пенсіонерки. Навіть моя люба теща, якій 72 роки. ****👨💻 прокурор: Прошу мені організувати робоче місце таким чином, що представники медіа або сторонні особи не мали можливості знімати моє робоче місце. 👨⚖️ суддя: Вам якусь ширму поставити чи шо? не можу зрозуміти😎****👨💻 адвокат просить долучити до справи флешку👨⚖️ суддя: Ну, це – флешка. Я не зчитувач, не знаю, як ви будете дивитись. Може, там якийсь вірус у вас. ****🙆♂️🙆♂️🙆♂️ депутати з групи підтримки Тимошенко: А, ми вас створювали! Ми за вас (ВАКС) голосували!👨⚖️ суддя: Слава богу, за мене ви не голосували!****👨⚖️ суддя: Я вас почую, Юліє Володимирівно, почую кожного!🙋♀️ Тимошенко: Так ,а ,це ж гасло Януковича, це його слова!****👨⚖️ суддя: Хто такий янукович?🙋♀️ Тимошенко: : Янукович – це колишній президент України👨⚖️ суддя: Ну, до чого він тут?****👨⚖️ суддя: Скільки вам треба часу?🙋♀️ Тимошенко: Ну, я не знаю, скільки треба часу... Тут стільки доказів!👨⚖️ суддя: У нас не парламент, у нас суд!****🙋♀️ Тимошенко: 30 хвилин розказує про "зовнішнє управління", "1937 рік" і "професійну боротьбу"👨⚖️ суддя: Дякую, Юліє Володимирівно, за звіт про виконану роботу!😁****🙋♀️ Тимошенко Це сталінізм! Це тройками вже скоро будуть судити!👨⚖️ суддя: В 37-му році не обирали "запобіжку", Юліє Володимирівно😁****👨💻 адвокат. Як Юлію Володимирівну, яка перебуватиме за кордоном, зможуть контролювати засобами контролю?👨⚖️ суддя: Я думаю, що поліцейські із задоволенням поїдуть за кордон для супроводу.**** 👨💻 Адвокат Тимошенко: Мені прикро за цей парламент, якщо його можна підкупити за 10 тисяч доларів.👨⚖️ Суддя: А ,про яку ціну має іти мова?🥸