Fuente
DermaRich School | мислення косметолога | Пройшла міні курс, і я в захваті!Я дуже довго вивчаю тему лікування ак...
72 Vistas/Alcance
2026-04-23 13:58
Mensaje №2149
Пройшла міні курс, і я в захваті!Я дуже довго вивчаю тему лікування акне, брала дуже багато курсів як у школі косметології так і в самих косметологів, але у всіх різні підходи до лікування.Хтось розказує що дієві засоби це болтушки з аптек, хтось каже що тільки чистками і домашнім доглядом, я проходила ці курси, але ніякого результату не було(витрачені гроші та час)Тому дуже вагалась чи справді курс допоможе мені з цим запитом, але з першого дня навчання всі сумніви пішли. Більше всього сподобалось це конкретна відповідь на всі запитання. Тобто, як правильно зрозуміти стадію акне, як визначити який препарат буде краще працювати з проблемою, чому саме потрібно лікувати препаратами, що має бути обовʼязково в домашньому догляді під час лікування. Особливо тіло( мало хто цим займається, або взагалі не скаже тобі що тіло теж можно вилікувати) супер все зрозуміло. Це чесний відгук, я в захваті.Якщо мої колеги будуть питати де я проходила навчання, я однозначно буду рекомендувати тільки вас, тому що ви вмієте правильно розповісти та донести до людини, на перший погляд не зрозумілу інформацію! Дуже дякую вам!