👁 3,020
26-02-09 12:31
Всім міцного, давненько не були на зв'язку! 🎩Наша новоспечена рота Безпілотних Наземних Систем, у складі 80ї ОДШБ, потребує підтримки для розвитку та поліпшення життя наших бійців на передовій 🤝Виконуємо завдання на Сумському напрямку, де наші "роботи" пробивають логістичні та евакуаційні коридори крізь ліси під вогневим контролем ворога 😧🏆 Загальна ціль: 1 000 000 грн🎯 Моя ціль: 100 000 грнПро що цей збір:Системи зв'язку Starlink, аби завжди бачити та чути. 🌐Деталі для мережі меш-зв'язку, аби збільшити дальність та ефективність нашої роботи. ⤴️Технічна лабораторія НРК, де наші уми ремонтують, вдосконалюють, програмують та модифікують наземні комплекси для виконання найскладніших задач (в рядах котрих, доречі, і служить ваш покірний слуга). ⚙️Ми ще свіженькі та новенькі, і наші соц. мережі тільки починають набирати обертів, проте найближчим часом ми багато розповідатимемо про себе та збір. Отже якщо захочете дізнатись більше, прошу до нашого шалашу https://www.instagram.com/arkon.80?igsh=NWJwMDF4MzF5cnI2 Посилання на свою баночку, авжеж, теж залишаю тут https://send.monobank.ua/jar/7WtfcFVvs7Красно дякую кожному і кожній хто вирішить доєднатись до збору, та зробити життя хлопців й дівчат на передовій трошки комфортнішим та безпечнішим