Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - День Піхоти 🔜
Añadido 14 jul. 2024

День Піхоти 🔜

@den_pihoty
Número de suscriptores: 2 406
Fotos: 3,700
Videos: 1,570
Enlaces: 12,500
Descripción:
Канал Пехоты
Fuente

День Піхоти 🔜 | Про рукопашний бій десанта Кобри встигли висловилися мабуть всі.Про ва...

Logotipo de la comunidad de telegram - День Піхоти 🔜 День Піхоти 🔜 @den_pihoty
2 210 Vistas/Alcance 2025-01-12 17:37 Mensaje №18883
Про рукопашний бій десанта Кобри встигли висловилися мабуть всі.Про важливість ножового бою, про необхідність пістолетів, розібрали його помилки і проаналізували дії. Найфаховіші фахівці нагадали, що вони вообщєто давно вже навчають підрозділи гурссоальфатро. Я ж , як ніяк десь 15 років займався системами ближнього бою і розробляв програми підготовки, тож мабуть і мені треба щось сказать.Та ні. Насправді, в цьому трагічному відео дуже показовий саме кінець. І я щиро не розумію, чому ніхто з наших не розтягнув його на іпсошечки.Українець програє ближній бій і просить орка дати йому спокійно “відійти”. Орк зникає з кадру, наче виконуючи останню волю переможеного супротивника, а потім добиває того. Обрізане відео розносять по вестернівським каналам, типу ой який же ж цей орк благородний, ой як у фільмах про самураїв. Та ні. Насправді, він продемонстрував, у мікро масштабі однієї сутички, абсолютно, достоту, геть всю суть психології рсн макро масштабу.Є в нормальних людей несвідоме прагнення знаходити у ворогові щось гарне, благородне або хоча б +\- гідне. Це звісно йде від захисних механізмів психіки. Бо хочеться вірити, що якщо ти все ж програєш, то із тобою вчинять по-людськи. Якщо програєш бій, то тебе не добиватимуть кувалдою, а якщо програє твоя країна, то не буде масових, повальних репресій. Ну максимум атошникам буде не дуже, але й там не буде як у 37ому… Бо ж ну навіщо це рсн?Звісно помилка полягає в тому, щоб намагатися відповісти на це питання виходячи із власної людської логіки, а треба це робити лише після розуміння логіки орків. Та зазирнути у розум умовного зека-вагнерівця може бути для обивателя дуже неприємно. Може навіть страшно. І не важливо той обиватель живе у Львові, чи Сан-Франциско, чи Женеві.Це відео треба показувати і пояснювати, що якщо ми програємо, то вас от так само будуть добивати. На вулицях, у домівках, адмін установах. Кувалд у Вагнера вистачить. Саме “вас” бо “нас” до того моменту вже не буде. Оце повинен казати кожний сраний лідер суспільної думки, але всім все одно, важливіше чому у Кобри не було чорного поясу з джиу джитсу. Мабуть корупція.(с) Valdez KhanСпеціально чекав, поки хтось повне відео побачить та прокоментує... Підлість, ницість та підступність підарів не має викликати жодних сумнівів, НІ-КО-ЛИ. Яких ще "доказів" того, що це не люди вам треба? Якщо дійсно треба, то подивіться відео орків, з тим чортом, який говорити нормально не спроможний, але розповідає як добивав пораненого...Американський піхотинець