Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - спиздив гумореску сиджу дивлюся
Añadido 06 dic. 2025

спиздив гумореску сиджу дивлюся

@dedstol
Número de suscriptores: 5 017
Fotos: 23,200
Videos: 6,590
Enlaces: 33
Descripción:
Тут тільки авторський контент і жодного краденого мема.

👥 Número de suscriptores

5 017
Promedio/Día:: +28
Promedio/Tiempo:: +70
Promedio/Mes:: +320

📊 Mensajes por Día

7.7
Último día: 12
Promedio semanal: 8.6
Promedio por día: 7.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чому я не граю в gothic 1 remake і вам не раджуСаме головне: Озвучку\текст робила російська студія в росії, що свідомо залишається в пєтєрбурге. Тобто всі податки і всі зароблені ними гроші лишаються в расії і проходять через економіку расії. Також гра офіційно продається на расії і їм не треба шукати обходи щоб її купити як з усіма новими іграми.Власник студії — Пьотр Гланц, котрий не є відкритим зетніком, але свідомо лишився в расії після 22-го року, дружить з бєкомедіаном і працює на нього(поїхавший на радянщині зетнік). Ну і загалом ця людина регулярно співпрацює з компаніями, повністю підвладними расіїськії державі, які транслюють її думку. Ось офіц канал готіки де вони хваляться, що у них гланц і його компанія на озвучці і як вони цьому раді Продюсер, котрий напряму працює в компанії готіки, — це росіянин, що виїхав в Іспанію. Жодного засудження вторгнення чи хоч якоїсь реакції на дії расії. Навпаки, хвалить у себе в тг «журналістів», котрі багато пізділи на сталкер 2, коли він виходив, рекламує впн для обходу блокувань на расісі і жаліє малюток, котрим так важко на расії без ігар і ютуба.Чому ця ситуація — це не те ж саме, як російська в інших нових іграх?Це вже, звісно, сорти гівна, але всі сучасні ігри не співпрацюють напряму з росіянами в росії, а працюють з компаніями з Казахстану, Кіпру, Грузії і так далі. Зрозуміло, що в таких «компаніях» може бути багато росіян, але є і відносно великий відсоток інших. Так чи інакше, ці гроші не проходять напряму через економіку росісі і більшість із них осідає в тих країнах, де ті студії базуються.Зрозуміло, що росіяни з тих студій можуть слати частину цих грошей «додому» чи витрачати їх там, але це дві великі різниці: коли компанія офіційно працює в расії і платить там всі податки, і всі працівники також живуть в расії та витрачають зароблені гроші всередині країни.На завершення — ось список ігор, над котрими працювала компанія гланца після 22 року:* Warhammer 40,000: Space Marine 2 (2024) — фул русня* A Plague Tale: Requiem (кінець 2022)* Resident Evil 4 Remake (2023) — після цієї гри камком не працювали з росіянами в росії* Banishers: Ghosts of New Eden (2024) — розробник: Don't Nod* Dying Light 2: Stay Human — DLC Bloody Ties (кінець 2022). Поляки встигли записати офіційний дубляж для цього доповнення у Москві через посередників до того, як остаточно розірвали контракти. І готіка 1 ремейкДякую за увагу і ваш час
Кенійські працівники компанії Цукерберга щодня переглядають фотографії та відео, зняті за допомогою розумних окулярів Ray-Ban, включаючи найінтимніші моменти.Ці окуляри позиціонуються як гаджет, що допомагає у повсякдене житті. У них вбудована камера, мікрофон та ші-асистент, який розпізнає об'єкти, відповідає на запитання голосом тощо. При цьому користувачам обіцяють, що вони "контролюють свої дані".Але насправді зображення, відео та голосові записи відправляються на сервери компанії, оскільки без цього ші не працює. А у користувацькій угоді прописано, що люди також можуть брати участь в обробці даних. Від цього неможливо відмовитися.У результаті працівники з Кенії заявили, що вони особисто переглядають отримані зображення та відео для навчання ші працюючи з реальними записами користувачів. Обличчя мають автоматично розмиватися, але система зазвичай не працює коректно.За їхніми словами, вони бачать оголених людей, інтимні сцени, банківські картки, особисті розмови тощо. Один із працівників сказав, що якби люди знали про масштаби збору даних, ніхто не купував би ці окуляри.