Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Dedofu
Añadido 06 ene. 2025

Dedofu

@dedofuu
Número de suscriptores: 2 316
Fotos: 2,009
Videos: 332
Enlaces: 1,060
Descripción:
Документую творчій шлях Twitch: twitch.tv/dedofu Instagram: instagram.com/alex.dedofu YouTube: youtube.com/@dedofu Discord: discord.com/invite/dedofu Підтримати: donatello.to/Dedofu ✉️Співпраця: [email protected]
Fuente

Dedofu | Історія закінчиласьВ якийсь момент мені здалось, що ця ситуація перетв...

Logotipo de la comunidad de telegram - Dedofu Dedofu @dedofuu
935 Vistas/Alcance 2025-07-02 13:57 Mensaje №2259
Історія закінчиласьВ якийсь момент мені здалось, що ця ситуація перетворилась на якийсь абсурд, тому не спішив з висновками, бо постійно додавалась нова інформаціяХочу одразу наголосити, що засуджую будь-які дії без згоди між двома людьми. Це хуйово.Чи зробив хуйню Усач? - Так. Він не правильно оцінив ситуацію і поліз цілуватись до людини без чіткого розуміння згоди. Він сам це усвідомлює та неодноразово підтверджує. Але водночас є відчуття, що його втягнули в занадто перебільшену історію, щоб завдати репутаційних наслідків.Назва статті "Усач насильник" - не виправдана міра, враховуючи те, що сама жертва ситуації так не вважає. Такі заяви має право робити лише ті, хто постраждали. Не третя сторонаСпівчуваю Ліді та всім дівчатам, які опинялись у схожих ситуаціях. Це завжди травматичний досвід, який важко прожити, особливо публічно. Таке не має проживати та відчувати ніхто.Правда, в моменті її бажання озвучити історію публічно, а потім відхрещуватись від цього - було незрозумілим особисто для мене. Це лише додавало плутанини. А в подібних темах важливо розуміти вагу своїх слів і нести відповідальність за наслідки.Але вже не бачу сенсу щось аналізувати, бо ця історія закінчена для обох сторін.Хочу підсумувати, що важливо не боятись розповідати про власні ситуації, та просити про підтримку, коли це необхідно. Але і одночасно розуміти, що ваші слова та заяви мають наслідки і брати за них відповідальність.Особисто я заїбався від конфліктів на укртвічі, але промовчати не міг, бо подібні теми мають обговорюватись, особливо коли це вспливає на публічний загал.