Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DEADLOCK UA
Añadido 06 ene. 2025

DEADLOCK UA

@deadlockuainfo
Número de suscriptores: 1 661
Fotos: 2,330
Videos: 719
Enlaces: 2,350
Descripción:
Чат - @DeadlockUA_Chat Діскорд - https://discord.gg/deadlock-ua-community-1259063488660246549 Окремі питання: @deadlockuafeed made by bizzi, klim, mikolaich07, e Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, БІЛЬШЕ 21 РОКУ
Fuente

DEADLOCK UA | Shroud йде в Deadlock з головоюЙого мета награти тисячі годин, як коли...

Logotipo de la comunidad de telegram - DEADLOCK UA DEADLOCK UA @deadlockuainfo
795 Vistas/Alcance 2026-02-13 19:55 Mensaje №3194
🎮 Shroud йде в Deadlock з головоюЙого мета награти тисячі годин, як колись у Heroes of Newerth та першу Доту:Моя мета грати в нього стільки ж, скільки я раніше грав у Dota 1 та Heroes of Newerth. У Dota 2 я грав не так багато, ну, зовсім трохи. Здається, у мене там десь 500 годин, але саме в Dota 1 і Heroes of Newerth я провів дуже багато часу.Пам'ятаю, як ми постійно грали кастомки в Dota Allstars, це було дуже круто. Там був якийсь плагін і ціла система матчмейкінгу, щось типу Faceit або системи з рейтингом Elo. У Dota Allstars вже було щось подібне, і все це — всередині кастомних ігор Warcraft 3. Це було реально круто, що тоді існували такі штуки.Загалом, я хочу награти в Deadlock стільки ж, скільки я грав у ті ігри, бо саме вони стали для мене справжнім входом у змагальний геймінг. Counter-Strike теж був, але в нього я грав скоріше казуально. А от коли я перейшов у Dota, а потім у Heroes of Newerth — саме тоді в мене з'явилося прагнення грати на змагальному (конкурентному) рівні.Ну а потім, вже згодом, знову повернувся Counter-Strike. 😀 DEADLOCK UA