Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я - ШТУРМОВИК ✙
Añadido 14 jul. 2024

Я - ШТУРМОВИК ✙

@datsik5
Número de suscriptores: 27 336
Fotos: 245
Videos: 194
Enlaces: 265
Descripción:
🇺🇦 Владислав «Дацик» - боєць Збройних сил України (3 ОШБ) 🔥 Штурмовик - краща робота в світі. Телеграм: https://t.me/+HgVZ06Z81hZiZjFi Мій інст: https://www.instagram.com/4308_zloben

👥 Número de suscriptores

27 336
Promedio/Día:: -32
Promedio/Tiempo:: -460
Promedio/Mes:: -2007

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 33,100 25-01-24 12:47
Гетьманцев пропонує обкласти податком посилки з-за кордону, які люди надсилають своїм рідним в Україну. Сюди входить навіть чай, кава і предмет абсолютної розкоші - парфуми. 👉Це той самий Гетьманцев, про яркого в народі кажуть що він кришує незаконні лотереї.Також знищив малий бізнес, підвищив податки і загнав економіку в чорну діру. Той самий Гетьманцев, який не помітив бізнесу дружини в окупованому Криму і її податків в російський бюджет.➡️Той самий Гетьманцев, який не думає, як боротися з мільярдною контрабандою на митниці чи прикрити нелегальні бізнеси своїх друзів. Але ця люди на хоче остаточно добити українців, які і так не мають нічого, віддають останнє на армію, а їхні родичі власним життям захищають ненажерливу тушу самого Гетьманцева. Хочете захистити українського виробника - приймайте закони, які йому дадуть можливість розвиватися, а не закриватися.Скільки ще ми маємо терпіти таких світил економіки і політики? Це ж абсолютні паразити, які зсередини знищують країну. Пропоную запакувати Гетьманцева в посилку і відправити туди, де полюбляють приймати такі ідіотські закони. Знаю короткий шлях через Курщину. Доставка безкоштовна.
👁 13,400 24-07-28 08:25
Разгром российских войск в Мали. 27 июля отряд ополченцев из племён туарегов «Защиты народа Азавада” в районе города Тин-Зауатин уничтожил более 50 российских военнослужащих, 5 россиян сдались в плен, также уничтожены более 10 военнослужащих ВС Мали. Уничтожена колонна бронеавтомобилей и пикапов «Вагнера», ополченцы сбили вертолет Ми-24 с российским экипажем. Судя по видео, россияне попали в засаду ополченцев, которые перебили их из стрелкового оружия. Вероятно, две -три машины могли быть подорваны на минах либо гранатомётом, но на месте боя не видно воронок, трупы россиян не повреждены взрывами, лежат кучно вокруг своих машин, то есть успели из них выпрыгнуть. Бросается в глаза примитивное оснащение и вооружение ополченцев-туарегов. Часть раненых туареги добили на месте, а несколько пленных заставили говорить на камеру «Россия - нет, Вагнер - нет, Азавад!». Очевидно, российские каратели ехали без разведки и охранения, полагаясь на подавляющее превосходство в боевой технике и вооружении.