Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DARK • community 🖤
Añadido 06 dic. 2025

DARK • community 🖤

@darkbyriornails
Número de suscriptores: 1 579
Fotos: 847
Videos: 314
Enlaces: 172
Descripción:
Закулісся, новини та життя бренду 🖤

👥 Número de suscriptores

1 579
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -23

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,090 25-12-03 08:41
Хочу розказати вам про страхи. Про свої , а ви розкажіть чи відгукнеться 😌Цікаво те, що вони - неусвідомлені.В мене в голові давно є думка піти в ще один проект. 2 роки я копала сенс «що я хочу робити ? Шо треба людям? Що зробити цікаве? Що може бути проектом на 10+ років?»Зараз я нащупала те, що хочеться робити (чи дійде це до успіху, чи реально я бачу ринок, чи сподобається це клієнту - дізнатися можна тільки через 1-2 роки після запуску).І тут я почала тягнути. Придумувати 10 причин чому не зараз. Почала думати «чому так?». І мабуть це тому, що мені трохи страшно і я не відчуваю впевненість. Тому що це зовсім інша ніша - інший клієнт, інший маркетинг, інші продажі.І це інший шлях. Мій шлях був поступовий : майстер-викладач-салон-магазин-свій бренд.І я маю досвід як рухатися тільки цим шляхом. Я сама створювала все, як ремесленик в минулому.А в іншій ніші я не експерт.Я маю рухатися тільки через команду, через сильну їх експертизу, але не через свою.І тут прям настав ступор.Логічно і інструментарно як рухатися - мені все зрозуміло. Але внутрішньо страшно. Бо це взагалі новий досвід, який до слова дуже цікавий для мене.Я ,здається ,здала всі можливі тести по своєму типу особистості, і в усіх чорним по білому написано - що моя роль візіонера, ідейника, мотиватора, створювача сенсів, збирати навколо людей. І жодного «експерт, керівник, операційник».Тому, що вам сказати, страшно трохи і тоді коли в тебе вже є успіх, але коли треба йти в нове.Хто не ризикує, той не пʼє шампанське. А від шампанського я відмовлятися не планую 😅