Fuente
Кеди Каннінгема 🇺🇦 | Колись люди зрозуміють, що отака штука - це прям ні разу не круто, це ...
1 810 Vistas/Alcance
2024-07-22 19:56
Mensaje №892
Колись люди зрозуміють, що отака штука - це прям ні разу не круто, це 🚩🚩🚩Давайте я просто нагадаю, як правильно дивитися Літню Лігу. Ніяк.Дякую за увагу, киньте грошей на патреон. А якщо ви серйозно вирішили, що у вас настільки багато вільного часу, щоб паралельно з Олімпіадою слідкувати ще й за Літньою Лігою то що з вами не так ловіть лайфгак. Якщо бачите, як хтось от прям люто домінує і знищує суперників, як Олександр Усик, що раптово зазирнув на чемпіонат житомирської області - не ведіться, це на 90% труба. Що взагалі таке ця Літня Ліга? Це збіговисько людей, які або тільки випустились з шараги, або якісь зальотні бомжі, або чуваки, які роками барахтаються по Г-лігах в надії зачепитися за мінімальний шанс. Перші очевидно не будуть готові, особливо якщо мова про зовсім юних проспектів (якими зазвичай і є ТОП-піки). Других ми в розрахунок не берем, вони так само повернуться в Китай. Залишаються треті, які часто і вивозять на собі такого роду турніри. Сивочолі новачки, які провели в коледжі 18 років і прийшли в лігу вже магістрами з усього на світі та НБАшні другорічки, які весь перший рік посилено махали рушником і підносили Геторейд гравцям основи - ось це наші люди. У більшості з них торба і ще мала таця регалій на рівні NCAA, набитих якраз на усіх тих, хто у підсумку піде на драфті значно вище за них. І не дарма, бо Сарр і Рісаше зараз не знають, з якого боку тримати м'яч, але у них буде час і можливості розібратись. А у цих хлопців не буде нічого. Їм зараз дають м'яч і вони згадують, як розривали в студентські роки. Але стартує нормальний сезон - і у них знову буде 5 хвилин і 1,5 кидки за гру в найкращому випадку. Розмову про більшість з них варто на тому ж і закінчити. Єдине виключення, якщо вам прям аж настільки не лінь - дивитися не на тих, хто видає 30+15+10, а на тих, хто реально щось намагається грати в команду. Як бігають без м'яча, як відкриваються, як бачать партнерів, як грають в захисті на слабкій стороні. Якщо бачите когось такого - значить перед вами людина, яка чітко розуміє ЗА ЩО його помітять і що йому реально доведеться робити в НБА. До прикладу, в двох п'ятірках минулорічної ЛЛ, виключаючи якраз молодих, були такі люди, як Гантер Тайсон (хто?), Орландо Джонсон, Джавон Фріман-Ліберті (хто?), Ксавье Мур (хто?) і Сем Меррілл. MVP Фіналу - Айзея Моблі, відомий більше своїм братом. Рівно так само буде і цього разу. Там повкидають кількох людей, які просто розривають шаблони космічними цифрами, розкажуть про їх неймовірні шанси стати відкриттями нового сезону - а на виході ми побачимо MVP Г-Ліги.Все це, звісно, не стосується Бронні - він ТОП (не бачив жодного матчу). 🇺🇦Кеди Каннінгема