Fuente
Шлях Школьніка | Вирішив написати вам оновлений гайдік по OKX BoostЯкщо ви ще не крутит...
352 Vistas/Alcance
2026-03-02 20:58
Mensaje №1892
Вирішив написати вам оновлений гайдік по OKX BoostЯкщо ви ще не крутите ОКХ або хочете зробити новий прокрут, ось вам міні-гайд, багато і так в курсі але якщо комусь поможу буде добреЯк я кручу:Перед прокрутом завжди чекаю цей парсер і дивлюсь які монети зараз дають BoostЗараз базовий коф в токенах 0.85, якщо бонус 1.5х то наприклад $6275 × 0,85 × 1,5 = $8000 оборотуЗазвичай щоб не паритись кручу токени які дають 1.5хОб'єм найвигідніше крутити біля 800$ середнього, так ви точно пройдете під критерії у всіх дропах і буде найоптимальніший профіт до затратОбов'язково крутіть 1 раз на 10 днів, не крутіть кожен день як бінанс альфу, бо це велика помилка і так затрати набагато більшіТакож завжди чекайте розділ X Кампанії, буває, що можна з низькими затратами накрутити об'єму або навіть заробити, час від часу перевіряйте цю вкладкуПо ситуації на зараз, завтра буде клейм $RTX, має відбити вже 50-70% затрат, та також на контракті досі лежать безліч токенів $ROBO на норм суму і вони чогось досі тянуть з лаунчем, але думаю що він теж вийде+ По моїй рефці бекаю 40% затрат, 20% автоматом і за 20% пишіть мені в лс одразу повертаю (комса на окх зразу нараховується), з таким беком на середній об'єм у 800$ іде тількиРефку можна змінити на мою і отримувати знижку, якщо до цього крутили з меншою або взагалі без, просто видаліть на телефоні ОКХ, знову скачайте увійдіть в той же гаманець і по силці приєднайтеся до OKX Boost, так будете крутити із рефкою