Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Cristal💎
Añadido 14 jul. 2024

Crypto Cristal💎

@cryptocristalll
Número de suscriptores: 2 252
Fotos: 1,870
Videos: 32
Enlaces: 1,690
Descripción:
💰Заробіток на крипті: НФТ, аірдропи, тестнети та інше. Адмін👉 @ivan_cristal 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao @nftcriptahueta @zefer_rzayev06 @Kykysik00 @v_troickiy 💸Відгуки: @cryptocristalreviews
Fuente

Crypto Cristal💎 | Ну що дропчик вже скоро? | Backpack Season 1Певно, пояснювати за проєк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto Cristal💎 Crypto Cristal💎 @cryptocristalll
272 Vistas/Alcance 2025-03-21 20:54 Mensaje №2110
🎒Ну що дропчик вже скоро? | Backpack Season 1Певно, пояснювати за проєкт Backpack нікому не потрібно, адже кожен має його знати та пам'ятати. Напишу тільки те, що вони зібрали $37млн інвестицій від Jump Crypto, Multicoin Capital, Placeholder та інших.Отже, сьогодні вони, як і обіцяли раніше, викотили перший сезон фарму поінтів (їх буде декілька) на дропчик від них. Цей сезон триватиме до 30 травня (10 тижнів), після чого запустять наступні.Поінти видаватимуться щотижня в п’ятницю о 04:00 за Києвом, але за що саме ми будемо їх отримувати — інформації немає. Проте, скоріше за все, це буде об’єм, час та PnL позицій, баланс на біржі та загалом активність. Також ми маємо 6 рангів по поінтах (певно, дропчик буде розподілений по тірах): Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Challenger.Усім, хто раніше крутив рюкзачок та проявляв активність, уже видали поінти як раннім користувачам. Снепшот зробили вчора, і під нього потрапило 475к користувачів. У мене всього 37 поінтів, бо тоді не дуже сильно набивав об’єм.Реєстрація на BackpackЗагалом, як ми знаємо, подібні дропчики від бірж гарно годують. До прикладу, той же Arham та HyperLiquid, тому скіпати заборонено. До того ж зараз активностей практично немає, і рюкзачок буде таким міні-спасінням для нас.Також не раджу відкладати це діло — краще почати вже зараз. Але перший тиждень можна лайтово, щоб зрозуміти, за що більше дають поінтів, а вже потім залітати та очікувати насипки.Щодо насипки — вона може вийти доволі жирною, бо гроші у них є, у свій час мали єбан*ті об’єми, а також (хто забув) нещодавно викупили FTX, а це означає, що вони точно не бідні.Загалом, це буде саме та активність, де я буду зависати та пробувати винести максимум. Ну і, якщо хтось ще не крутив Arham, то можна файно поєднати та фармити два проєкти одночасно. Усім успіхів!Про всі майбутні анонси буду писати вам❤️P.S. Ще можна ролі в дс забрати у них.Канал | Чат | Лайф | Ютуб