Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NA.MALINA TRADING&INVEST
Añadido 14 jul. 2024

NA.MALINA TRADING&INVEST

@cryptobaza023
Número de suscriptores: 1 401
Fotos: 838
Videos: 92
Enlaces: 426
Descripción:
💎 Канал про базові поняття у крипті! 💎 За 7 років в крипті, я заробила біля $200000 💎 Тут ми всі разом вчимось розбиратись в трейдингу та інвестиціях 💎 Відповідаю на всі ваші запитання на прямих ефірах 💎 Звʼязатися зі мною @namalina0
Fuente

NA.MALINA TRADING&INVEST | ️Пост 3/5Є одна річ, яку зараз дуже не хочуть приймати в крипті.Більші...

Logotipo de la comunidad de telegram - NA.MALINA TRADING&INVEST NA.MALINA TRADING&INVEST @cryptobaza023
359 Vistas/Alcance 2026-05-28 07:15 Mensaje №2133
☢️Пост 3/5Є одна річ, яку зараз дуже не хочуть приймати в крипті.Більшість альтів… можуть більше ніколи не оновити свої ATH.І ні, це не “ведмежка”.Не “маніпуляція маркетмейкерів”.Не “витряска перед ростом”.Ринок просто став іншим.У 2021 росло майже все.Достатньо було написати:AI.Metaverse.GameFi.Web3.І в токен летіла ліквідність.Зараз?Гроші стали набагато вибірковішими.ETF забрали величезну частину ліквідності в BTC.Інституціонали заходять переважно в:— біткоїн— ETH— великі зрозумілі історіїА тисячі альтів залишились без нового потоку грошей.І тут починається найцікавіше.Більшість людей досі оцінюють монету так:“вона ж колись коштувала 20$”Але ринок не пам’ятає стару ціну.Ринок дивиться:— чи є користувачі— чи є revenue— чи є попит— чи є ліквідність— чи є сенс цьому токену існувати взагаліІ це дуже жорстка правда нового циклу:багато проектів були просто красивими історіями дешевого ринку.Особливо зараз вбивають портфелі:— unlock’и— величезна емісія— відсутність product-market fit— “мертві” narratives— токени без реальної економікиТому “пересидіти” тепер працює далеко не завжди.Іноді тримати слабкий актив роками — це просто повільно заморожувати свій капітал.Знаєте, що найболючіше?Багато хто це вже розуміє…але боїться собі в цьому зізнатись.Напишіть:який сектор, на вашу думку, помре в цьому циклі першим?🆒 Meme?👨‍💻GameFi?🙉 AI?🤪 старі L1?