Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NA.MALINA TRADING&INVEST
Añadido 14 jul. 2024

NA.MALINA TRADING&INVEST

@cryptobaza023
Número de suscriptores: 1 401
Fotos: 838
Videos: 92
Enlaces: 426
Descripción:
💎 Канал про базові поняття у крипті! 💎 За 7 років в крипті, я заробила біля $200000 💎 Тут ми всі разом вчимось розбиратись в трейдингу та інвестиціях 💎 Відповідаю на всі ваші запитання на прямих ефірах 💎 Звʼязатися зі мною @namalina0
Fuente

NA.MALINA TRADING&INVEST | ️Пост 1/5Я тут дивлюсь на ринок і бачу одну дуже дивну річ.Біткоїн по ...

Logotipo de la comunidad de telegram - NA.MALINA TRADING&INVEST NA.MALINA TRADING&INVEST @cryptobaza023
408 Vistas/Alcance 2026-05-20 07:06 Mensaje №2129
☢️Пост 1/5Я тут дивлюсь на ринок і бачу одну дуже дивну річ.Біткоїн по 76k.Новини знову кричать про “новий цикл”.Фонди продовжують заходити через ETF.А Twitter кожен другий день шукає “новий альтсезон”.А більшість людей у крипті?Сидять з портфелями -50%, -70%, а дехто й нижче.І знаєте що найгірше?Багато хто досі не розуміє, ЧОМУ це сталося.Люди думають:“треба просто ще почекати”“альтсезон скоро все виправить”“ринок просто маніпулюють”Але правда набагато жорсткіша:ринок змінився.І старі правила більше не працюють так, як у 2021.Тому я хочу зробити серію дуже важливих постів для тих, хто:— застряг у мінусі— не розуміє, що робити з портфелем— боїться фіксувати збиток— сидить у “перспективних альтах”, які не ростуть роками— і вже починає втрачати віру в криптуРозберемо:• чому більшість альтів можуть більше ніколи не оновити ATH• чому “просто тримати” більше не стратегія• як ETF та інституціонали змінили ринок• як зрозуміти, чи ваш актив ще живий• і що робити, якщо портфель вже сильно просівБез інфоциганства.Без “1000x GEM”.Без рожевих окулярів.Тільки реальність ринку, психологія та системний підхід.І чесно…мені дуже цікаво подивитись:у кого зараз портфель у мінусі?Можете написати:🐳— якщо портфель просів🔥 — якщо вже перебудували підхід🙈— якщо досі чекаєте “той самий альтсезон”