Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - NA.MALINA TRADING&INVEST
Añadido 14 jul. 2024

NA.MALINA TRADING&INVEST

@cryptobaza023
Número de suscriptores: 1 400
Fotos: 838
Videos: 92
Enlaces: 426
Descripción:
💎 Канал про базові поняття у крипті! 💎 За 7 років в крипті, я заробила біля $200000 💎 Тут ми всі разом вчимось розбиратись в трейдингу та інвестиціях 💎 Відповідаю на всі ваші запитання на прямих ефірах 💎 Звʼязатися зі мною @namalina0
Fuente

NA.MALINA TRADING&INVEST | Tether запускає власний блокчейн. Разом із Bitfinex.📢 Проєкт під назво...

Logotipo de la comunidad de telegram - Crypto NA.MALINA NA.MALINA TRADING&INVEST @cryptobaza023
583 Vistas/Alcance 2025-06-08 15:06 Mensaje №1679
🧨 Tether запускає власний блокчейн. Разом із Bitfinex.📢 Проєкт під назвою “Stable” — це нова блокчейн-мережа, де USDT буде не просто стейблкоїном, а нативною валютою для оплати всіх транзакцій.👔 У грі:— Tether (через дочірню компанію USDT0)— Bitfinex— CEO Tether — Паоло Ардоино — консультує запуск🌐 В чому суть проекту:Мережа Stable орієнтована на інститути та банки.Тобто вони будують щось типу Ethereum або Solana, але зі своїми “червоними лініями” і фокусом на швидкість + простоту для великих гравців.📉 Як це може вплинути на ринок?1. Удар по Ethereum та Solana❗️Якщо Stable дасть інституціям зручніший інтерфейс для переказів у USDT без газу в ETH або SOL — частина об’єму може перейти туди. Це послабить роль ефіру та солани в секторі DeFi/Payments.2. Ризик централізаціїUSDT стане не просто стейблом, а «бензином» нової мережі. Це зміцнює монополію Tether — і водночас створює єдиний точковий ризик для регуляторів (якщо що — всі транзакції в мережі будуть “читабельні”).3. Це може бути позитивно для BTCЧастина інституцій не піде в мережу з централізованим беком (як Stable). Це залишає біткоїн як єдиний truly decentralized актив, і на фоні переходів в «нові рейки» BTC може навіть виграти як “надійне золото”.Tether більше не просто друкує USDT.Вони будують блокчейн, де вся мережа живе на їхньому стейблкоїні.Це серйозно.Це — початок нової гри.Що думаєте?🤯- Ефір RIP🔥 - це бичий сигнал 🤪 - мені всеодно, я - трейдер