Fuente
NA.MALINA TRADING&INVEST | Ви ж розумієте, що бички не було останні 2 роки?Якщо подивитися на мак...
424 Vistas/Alcance
2025-02-03 10:16
Mensaje №1502
Ви ж розумієте, що бички не було останні 2 роки?Якщо подивитися на макродані, ми сповзали останні 2 роки.Федеральний резерв знижував запаси, знижували інфляцію і лише зараз почали зниження ключової ставки.🟠 Виходить біткоін зростав весь цей час у ведмежий ринок?Ми помилково оцінювали стадію ринку крипти за біткоїном, але за макро даними все було погано.У найближчі два роки ринок всіх здивує.Чекаємо на найближчі півроку зниження DXY та різке зниження ставки.Не дивіться свої портфелі.Все лише починається…🟠Чи буде біткоїн $70-80.000?Багато хто чекає на біткоїн по $70-80.000 і порівнює поточну подію з ковід крашем.Але люди забувають, що біткоїн сильно змінився з того часу.Якщо раніше біткоїн був лише головною криптовалютою.Сьогодні ж біткоін це world asset, його у всьому світі порівнюють із золотом та іншими активами.Тому він сьогодні не дав великої корекції.Йде дикий відкуп бітка, надто вже багато поставлено на нього великими дядьками.P.S Порівняйте ковід краш, тоді біток пішов на мінус 60% і альткоіни разом із ним.Сьогодні картинка зовсім інша.💡DYOR, друзі!