Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КРИПТО КУХНЯ
Añadido 14 jul. 2024

КРИПТО КУХНЯ

@crypto_cookery
Número de suscriptores: 1 890
Fotos: 1,220
Videos: 31
Enlaces: 883
Descripción:
Заробляємо на крипті і не тільки. Чат https://t.me/crypto_cookery_chat Для співпраці пишіть @dondovna ✍️

👥 Número de suscriptores

1 890
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -23
Promedio/Mes:: -73

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 764 25-11-17 09:00
Як створити аккаунт на Coinbase для сейла Monad БЕЗКОШТОВНОПоки настрої на ринку максимально песимістичні і всі готуються до ведмежого ринку на роки, не хочеться пропускати такі можливості заробити. Премаркет дає стабільні 2х від ціни продажу на пресейлі, тому сподіваємось на легке подвоєння балансу. Єдиний мінус - Coinbase. Реєструватись з України по суті можна, але при спробах відтверлити власний укр номер постійно пише "Забагато спроб, спробуйте пізніше". Бачила є люди яким вдавалось отримати смс на укр номер рано вранці чи вночі, напишіть в коменти якщо так. В мене не вийшло. Загалом можна брати в оренду через сервіси іноземні номери і реєструвати на укр доки, це не проблема. Але... Навіть при зміні аутентифікації на код чи фейс айді, я б не хотіла заносити гроші на баланс на номер, яким може користуватись будь-хто інший. Знайшла наче гарний варіант - Orange Flex. По промокоду HALOFLEX перший місяць буде безкоштовно, привʼязувати дані банківської кратки теж не потрібно, але потрібно пройти KYC на укр доки ок. Після цього на телефоні буде е-сімка з вашим номером, куди можна приймати смс. І якщо раніше з цього пристрою було багато спроб - вони відхиляють нові навіть з іншим IP і номером. Будете заносити в сейл? 👍/👎?
👁 438 25-09-17 11:27
Новий формат TGE BuildKey від BinanceНовий цікавий формат TGE. Поки не зрозуміло, чи тепер сейли будуть лише в такому форматі, чи це ще одна додаткова механіка. З цікавого - тепер при розподілу пулу будуть видаватись не доразу токени, а Buildkeys, які потім можна або використати для отрмання дропу, або також їх комусь продати. Також, якщо я правильно зрозуміла, альфа поінти будуть потрібні лише для допуску до TGE, але списуватись не будуть. Ось більше деталей по формату: 1️⃣ Підготовка🔴Дивитесь інфу про проєкт у Binance Wallet🔴Перевіряєте, чи є у вас достатньо Alpha Points2️⃣ Депозит і BuildKeys🔴Вносите BNB через Aspecta на сторінці Exclusive TGE🔴Отримуєте BuildKeys = ваша алокація🔴Якщо перепідписка, то алокація ділиться порівну3️⃣ Торгівля BuildKeys🔴Після депозиту відкривається пул по bonding curve🔴Можна купувати/продавати BuildKeys ще до TGE🔴Alpha Points потрібні для доступу, але наче вже не витрачаються🔴Якщо пул заповнений, купити можна тільки коли хтось продає4️⃣ TGE і викуп токенів🔴На старті TGE ви обмінюєте BuildKeys на проєктні токени🔴Або продаєте BuildKeys у пул за поточною ціною🔴Далі токени вже торгуються на Binance AlphaПерший TGE буде оголошено завтра, думаю по ходу буде більше зрозуміло 🙄
👁 640 25-08-22 12:52
Alpha Points – як зараз заробляти $150-200 щомісяцяПочинаю знову крути альфу на бінанс. На початку промо дуже гарно з них виносила, потім стало в мінус, але після фіксу умов, вирішила повернутись лише зараз, бо звільнилось більше часу під це. Ділюсь своїми помилками, щоб ви їх не повторювали. Вчора витратила майже $5 на комісію за лише $2к обʼєму. Торгувала по маркету на біржі. Якщо так і продовжувати, за місяць витрачу $150 на комісію і заберу в кращому випадку 2 дропи по $50. За вчорашній обʼєм отримала 12 балів (+1 бал за торги в мережі BNB). Також 2 бали маю за холд на біржі до 10к$. При таких темпах отримаю 210 балів за 15 днів, це дасть мені забирати 2 дропи на місяць, що мало. Сьогодні торгувала лімітними ордерами в парі KOGE/USDC. Виставляю ціну купівлі по маркету, а продажу на 0,002 більше від ціни купівлі. Ордер виконується довше, але ловить ціну. На 8тис. обʼєму сьогодні витратила лише $1, хоча можна було і менше. Більш того, за торги лімітками на біржі (не в гаманці) нараховують +2 бали до обʼєму. При торгівлі, як описавно в попередньому пункті, я отримаю 15 балів за обʼєм і 2 бали за холд. Тобто 255 балів за 15 днів, що дозволить отримувати по декілька дропів, за наявності. Ідеально звісно докинути до балансу і тримати від $10к на біржі, щоб отримувати по 3 бали щодня. І обʼєм можна крутити ще більший, аби було терпіння ловити лімітки.
👁 613 25-05-07 09:56
Очікуйте ще на одну насипку $OBOL 💸Якщо у вас від 153 Alpha Points або від 116 і ваш UID закінчується на 6, очікуйте на 165 $OBOL на баланс до 13:30. Останнім часом пости в каналі в основному про Binance промо і на те є очевидні причини. Для мене крипта і цей канал це про сторонній заробіток і хоббі. На жаль чи на щастя, в мене є інші зайнятості які вимагають багато залученності, останнім часом особливо багато. Зараз ці промо від біржі допомагають заробляти біля $500/міс додаткового доходу, витрачаючи мінімум часу, що ідеально для мене підходить. Що важливо розуміти з цими роздачами. Крутити Alpha points варто лише в тому випадку, якщо готові віддавати на комісію $5-10 і робити це щодня. Якщо скіпнете дні, то вважайте це гарантією, що ви в прольоті з роздачами, поки не закінчиться 15-тиденний цикл, за який підраховуються актуальні дані. Також звісно потрібно мати 3 $BNB (або брати в позику) і не скіпати IDO до яких отримаєте доступ. Іноді насипають чистими 10-20$, але вони допоможуть компенсувати витрати на комісію для торгів Alpha токенами. Тому промо від Binance можна вважати новими тапалками (які раніше переважали в каналі), це вже не заробіток без вкладень, але за прості дії можна заробити непогані гроші.
👁 700 24-10-18 09:36
Notcoin вже закінчився? 🤡Вже N-ний пул від Notcoin лагає і не дає виконати завдання для отримання винагороди. Раніше це було принаймні не так часто. І заради цього вони подовжили преміум і голд рівні ще на місяць… Дроп $DOGS для холдерів $NOT допоміг комусь вийти в нуль, комусь окупитись, але всі очікували вийти з іксами.Очевидно, що купувати підписку знову не має жодного сенсу. Залишається лише чекати кращих часів на ринку і продавати свої $NOT.Чи означає це закінчення епохи тапалок? Думаю, в певному виді так. Поки не бачу перспектив в нових тапалах, що зʼявляються, і не заходжу в них. Чекаю, що погодують Major, Hot Wallet і Blum (можливо). Tapswap вже навряд. Їх постійне скіпання лістингу обурило вже всіх юзерів. Цікаво, скільки вони заробляють з переглядів на youtube. Найближчим часом точно не збираються прикривати цю кормушку, а отже і лістинг ми не побачимо. Якщо на горизонті зʼявиться щось, що буде вартувати вашого часу, обовʼязково буду шилити проєкт. А поки продовжую майнити бали в олдових тапалках.
👁 607 24-08-19 08:48
Апдейти по Tapswap 🐹Як памʼятаєте, тепер Tapswap це не просто тапалка, а гра, в якій потрібно добувати різні ресурси за рахунок розбудови міста. Це звісно дуже дратує, бо лістинг мав відбутися два місяці тому, а тепер додають нову механіку. Але якщо вони не побудують функціонуючий продукт, то скільки б нам токенів не насипали, все буде мало. Навіть Notcoin продумали використання своїх токенів.Тому тепер розбудовуємо місто, всі отримані ресурси будуть впливати на дроп. Пишіть, чи вже зайшли і скільки блоків вже майниться в місті. Лістинг обіцяють до кінця вересня, сподіваюсь так воно і буде.Також ділюсь останніми кодами для відео:Code for How I Made $10,000 With TikTok Creator Rewards Program – payeeCode for TapSwap UPDATE - Get In Time For airdrop! – airnodeCode for How To Start Reselling In 2024 (EASY $10,000) – pairCode for How I Manage My Time - 15 Time Management Tips – taintCode for 5 Ways To Make REAL MONEY before 2025 – moneyCode for Easiest $5,000 Per Month With Chat GPT – newbToday code for Earn $500 Per Day by Reviewing Products – fakeoutToday code for 5 Lazy Ways to Make Money Online (Passive Income) – networkToday code for Top 10 Jobs That Let You Travel The World – bagToday code for Top 3 Skills To Make Your First $100,000 – moon