Fuente
крипТА і ЦЯ | BLUM затягнувся сильніше школьніков за гаражами! 🚬 Зараз йде 2-й сезон...
1 040 Vistas/Alcance
2025-02-23 13:08
Mensaje №256
BLUM затягнувся сильніше школьніков за гаражами! 🚬 Зараз йде 2-й сезон, який мало хто робе, це висновок з того, як працюють реферальні посилання. На нашу думку за певних умов є сенс крутнути обʼєми їх мемкоїнів. Якщо у вас хороший баланс першого сезону, умовно маючи 1млн+ поінтів, краще витратити додатково гроші, але не втратити можливість бути нагородженим за сумою всього періоду фарм🙈Якщо робити обʼєми із самого застосунку в телеграм, то за кожні 10$ торгів 750MP, якщо ж використовувати їх бота, то нагороди х10. Є ймовірність, що їх будуть зменшувати, тому краще зараз заробити потрібно кількість MP. На швидку руку витративши 10$ на комісії ми отримати 75к MP, що досить непогано. Планую крутнути до 1млн., бо маю досить жирну кількість поінтів за перший сезон. 1️⃣Порадоси:1. Торгуйте монети де є хороша ліквідність, ті які в топах, там буду мінімум втрат при куплі-продажі.2. Будьте уважні з налаштуванням SLIPPAGE. Ставте максимум 2%, бо за негативних обставин там можна дуже швидко залишити свої кошти.3. Торгуйте відразу поважною сумою. 1 трейд на 100$ значно дешевше в плані комісії, ніж 10 трейдів по 10$. BLUM раз на пару місяців отримує певні інвестиції, але все ще не показало нічого з обіцяного, тому палка з двох кінців. Розрахуйте свої можливості, не вкладайте більше, ніж готові втратити. Гарного дня! ❤️