Fuente
Кріптер | Бачу, як почали пролітати пости від інфлів, де вони обнуляються або вт...
114 Vistas/Alcance
2026-02-18 10:11
Mensaje №638
Бачу, як почали пролітати пости від інфлів, де вони обнуляються або втрачають величезні суми на угодах. 😿З початку цього місяця крипта гарненько склалась, ситуацій,де можна було витягнути профіт, не так багато.Саме в такий час дуже легко знайти пригод на п'яту точку. 😊Коли активностей небагато, часто ми компенсуємо їх тупою лудкою. Це максимально слизька доріжка.Ти можеш мати стрік із профітів, але не помітити, як баланс у моменті стане 0.Вже неодноразово потрапляв у такі ситуації, і найгірше, що можна зробити, коли починає щось не виходити це спробувати відігратися.Бували моменти, коли терпима мінус сотня перетворювалася на мінус 600–900$ за ніч. ✊Коли на балансі вже не залишається коштів, ти відчуваєш полегшення, бо цей кошмар закінчився.Це і є чиста лудоманія, якої зараз намагаюсь уникати (періодично заграюсь навіть після обнулень).Якщо навіть великі канали, люди, які в крипті вже довгий час та мають великий багаж знань, ловлять мінуси, обнулення, то що можна сказати про новачків або тих, хто хоче тільки почати.Ринок хаває всіх, наразі тут реально страшно, і першочергове завдання навіть не заробити, а зберегти свої кошти та набратися досвіду. ☝️Аналізуйте все власноруч, перевіряйте, шукайте додаткову інфу і, навіть якщо залітаєте в щось, не варто вкидати туди всі кошти.Це база, якої в моменті дотримуватися дуже важко. Приказка про ризик і шампанське працює не завжди.Свої мінуси порахую в кінці місяця, там не сильно приємно виходить також. ✌️