Fuente
Кріптер | Кріптер все чи просто заєбався?🫥Не думав що качелі мого балансу в крип...
163 Vistas/Alcance
2025-06-17 18:25
Mensaje №523
Кріптер все чи просто заєбався?🫥Не думав що качелі мого балансу в крипті так вплинуть на емоційний стан.Наразі, після тисячної невдачі, я залишився без мотивації,запалу та сил щось робити далі.Абсолютно всі напрямки які були залучені останнім часом, та куди були вкинуті гроші, закінчились їх пройобом.Я так і не навчився стабільно без емоцій та лудки заробляти тут.Кожна негативна ситуація впливає на мене, тягнучи психологічний стан на дно, що призводить до нових помилок і відповідно до нових втрат.Я втомився від цього.За ці декілька місяців було злито банк просто в нікуди, де ніщо не дало результату.Кожен день, я бачив мінус на балансі, абсолютно кожен день, вне залежності від моїх дій.Також, попередні обнулення так і не відпустив, це також їсть зсередини.Високоризикові угоди, незрозумілі щитки, нфт і так далі по списку, все прогоріло.Ринок ріс - баланс падав, ринок падав - баланс падав з подвійною швидкістю.Я приймаю те, що припускав помилки. Вже не перший рік тут, та повинен був хоч щось засвоїти та навчитись, але коли все що робиш не приносить ніякого результату, дуже важко триматись на позитиві та продовжувати йти далі.Плюсом до цього, інші фактори з життя впливають на мене, є відчуття, що це все переходить в якусь депресію, затяжний тільт, де лише іноді розвиднюється.Виснаження, безцільні дні, апатія та лише хуйові думки не дають спокою.Не можу перелаштувати мислення,бути вдячним, тому що є.Відчуття що в погоні за швидкими грошима втратив не лише кошти, а і себе.Сподіваюсь це зміниться. Наразі хотілось би поділитись саме тим станом який переживаю та проходжу.Всім удачі, та не лудітє пацани.Повернусь вже з позитивом.✌