Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Дніпро Кримінальний
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Дніпро Кримінальний

@criminalDnipro
Número de suscriptores: 175
Fotos: 347
Videos: 106
Enlaces: 35
Descripción:
Оперативні, політичні та військові новини Надіслати новину - @crimednipro_bot

👥 Número de suscriptores

175
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групиФігуранти привласнювали кошти громадян Євросоюзу під приводом торгівлі на фондовому ринку шляхом інвестування у криптовалюту та акції маловідомих «перспективних» компаній. Серед потерпілих — понад 30 осіб. У ході спецоперації поліцейські провели 21 обшук та вилучили понад 1,4 млн доларів, більш як 5,8 млн гривень і 17 тисяч євро готівкою, здобутих злочинним шляхом. Керівник оборудки та двоє його пособників організували в Києві кол-центр на 20 робочих місць, працівники якого телефонували потенційним клієнтам і залучали їх до інвестування коштів у криптовалюту та цінні папери.Так звані менеджери VIP-клієнтів формували в потерпілих хибне уявлення про успішні торги на світових біржах. Для цього через віддалений доступ вони встановлювали на комп’ютери потерпілих спеціальне програмне забезпечення для проведення торгів. За його допомогою зловмисники фактично здійснювали контроль над комп’ютерами клієнтів та демонстрували їм фіктивні прибутки.Після того як клієнти перераховували кошти на криптогаманці, учасники злочинної групи обготівковували їх через обмінні пункти на території м. Києва. Учасникам злочинної групи загрожує до 12 років ув’язнення.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
🔴 Хвилі хибних мінувань у школах Дніпра: що далі?Щоденні повідомлення про мінування шкіл у Дніпрі стали звичним явищем. Хоча всі ці повідомлення виявляються неправдивими, їх наслідки реальні: зірвані уроки, евакуації, стрес у дітей і батьків.Більшість таких повідомлень надходять із території країни-агресора, і це ще один спосіб тиску, спрямований на дестабілізацію нашого життя. Деякі школи, не знаходячи кращого виходу, переходять на дистанційне навчання. Але чи вирішує це проблему? Ні. Навпаки, це негативно впливає на дітей: падає успішність, руйнується звичний ритм навчання, зникає жива взаємодія між учнями та вчителями.Замість цього потрібно шукати інші шляхи. Чи можуть школи посилити заходи організації навчання, наприклад, запровадити спеціальні протоколи безпеки, які дозволять продовжувати заняття навіть під час таких викликів? Чи варто подумати про організацію навчання у безпечніших умовах без переходу на онлайн-формат? Ці питання потребують обговорення та конкретних рішень.Сьогодні важливо зберігати стабільність і давати дітям можливість отримувати освіту, незважаючи на будь-які спроби нас залякати.💬 А які ви бачите шляхи вирішення цієї ситуації? Діліться думками у коментарях!