Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CrazyBee🐝
Añadido 06 ene. 2025

CrazyBee🐝

@crazybjil
Número de suscriptores: 82
Fotos: 548
Videos: 51
Enlaces: 208
Descripción:
Вулик шаленої бджоли
Fuente

CrazyBee🐝 | Мені поталанило отримати доступ до нових пісень Septa трішки раніше за...

Logotipo de la comunidad de telegram - CrazyBee🐝 CrazyBee🐝 @crazybjil
237 Vistas/Alcance 2026-04-08 16:16 Mensaje №2846
Мені поталанило отримати доступ до нових пісень Septa трішки раніше за офіційний реліз! Спеціально не заслуховував пісні, аби потім нагнати великі цифри на платформах, але встиг добряче з ними ознайомитисьSepta - мабуть, найуспішніший проєкт Євгена Тимчика, востаннє нова музика була випущена ще 7 років тому. Опісля, ми отримали лише українськомовну версію пісні "Ґолем".On (Not) Losing Hope - це подвійний сингл, що складається з пісень "IF I LOOK BACK I AM LOST" та "LET IT RIP". Спродюсовані вони колишнім гітаристом гурту Loathe Коннором Свіні, який відіграв величезну роль у створенні одного з найкращих альбомів у металкорі за останні роки "I Let It in And It Took Everything". І одразу скажу, що це чутно на цих синглах, але не завжди. Я б сказав, що найбільше в стилі Loathe звучить початок "IF I LOOK BACK..."На піснях можемо почути лірику як і англійською, так і українською у кожній із пісень. І самі тексти підіймають доволі близькі до мене теми. Особливо відгукнулась "If I Look Back I Am Lost", назва якої є посиланням на Гру Престолів. У пісні ідеться про минуле до повномасштабної війни, яке порівнюючи з сьогоденням може здаватися кращим, бажанішим, і щоразу, коли оглядаєшся на нього, здається, що ти втратив занадто багато і близько не досяг того ж. Часом мене досі ловить сум через те, наскільки більший канал я раніше мав і наскільки більше зв'язків, впливу тощо, в мене було до повномасштабки. Тим не менш, особисто для мене відмовитись від російської аудиторії цілковито - рішення правильне. Цікаво взагалі, чи тут лишились ще люди з часів старого каналу, бо ну, я встиг вже двадцять разів змінити тематику. Але озиратись туди(в минуле) не можна і не потрібно, і я думаю не потрібно пояснювати чому. "Let it rip" можна перекласти як "Най надірветься"/"Переживемо" і є посиланням на серіал "The Bear", її постійно повторював персонаж, який скоїв самогубство. Тут текст, якщо бути відвертим, здається ще більш темним, але все ж із трохи світлішою кінцівкою, де герой справді відмовляється втрачати надіюЦе чудові сингли. Найбільше мені сподобалась гітара, і в цілому звучить все ж незвично. Єдине, що не дуже сподобалось - моментами, коли іде вокал українською, він звучить трохи дивно оброблено. Попри це, раджу послухати ці дві чудові пісні вже 10 квітня. І окремо додаю цей рядок, щоб підтвердити той факт, що обкладинка - вогонь(у мене немає преміуму, тому надіслав її окремим дописом)