Fuente
CORVUS Gunfighter | Про таймериСтарий CED 7000першої генерації помер.Перейшов на Special P...
1 620 Vistas/Alcance
2026-04-20 06:43
Mensaje №1552
Про таймериСтарий CED 7000першої генерації помер.Перейшов на Special Pie M1A2 - китаєць, але, який ставофіційним партнером IPSC та IROA.Не офіційним таймером IPSC, як мені спочатку сказали) а саме партнером.Тобто, судді IPSC мають вибір таймеру, не обмежені. Але, саме цей, першочергово зайшов завдяки інтеграції з програмами Practiscore та ESS за допомогою Bluetooth.Тобто, таймер автоматично передає данні одразу в програму обліку стрільців. І це дуже круто і зручно.Але! Є важливий нюанс!Дуже чутливий мікрофон.Це є і плюсом, бо краще улавлює і відсікає зайві шуми, ніж той самий CED, але боїться дощу.Під час суботнього тренування в дощ, таймер працював справно, але просто видавава нулі, бо не розпізнавав постріли через те, що вода потрапила на мембрану мікрофону.Тобто, сам по собі, таймер не боїться дощу- IP, всі діла. Але от чутливість мікрофона боїться. Тож, це треба враховувати і в дощ не тримати його мікрофоном догори.Ще з важливих плюсів - дуже довго тримає батарея, принаймні, поки новий)