Fuente
CORVUS Gunfighter | Знову відео з тиру)Чергове з тих, що повністю вбило статистику інстагр...
1 950 Vistas/Alcance
2026-01-23 12:25
Mensaje №1437
Знову відео з тиру)Чергове з тих, що повністю вбило статистику інстаграм акаунту. Чи то через відсутність зацікавленості, чи через алгоритми інстаграму, не важливо.Минув місяць регулярних тренувань10 тренувань, всього близько 2000 настрілу. Майже стоковий Glock 47, який все ще може більше за мене, проте, я продовжую систематично його доганяти і покращувати результати. Не без косяків, але для того тренування і потрібні, щоб косячити і робити роботу над помилками. Попереду ще багато роботи, але важливо вже те, що, після 4 років перерви з пістолетом , я вже майже повернувся до минулих своїх результатів, а в деяких сенсах їх навіть покращив. Тому, працюємо далі🫡І ці відео і далі будуть тут зʼявлятись. По-перше, бо на полігоні мені зараз впадляк жопу морозити, тому карабін ще десь на місяць відкладений)По-друге, це все ще чергова спроба популяризації стрілецького спорту. Бо пістолет технічно найскладніший. І вміти з нього стріляти - це не відпихнути мішень і напхати в неї з півметра пів магазину, не навісити на нього весь можливий тюнінг, а вміння поводитись з ним безпечно, швидко і влучно. Наразі, власників короткостволу кратно більшає, як і збільшується кількість людей, що може з ним тренуватись, проте, одиниці дійсно щось вміють. В інших випадках, переважно, понт завершує весь рівень навичок.А це все значно цікавіше і доступніше, ніж здається…І якщо, тут мої відео зайдуть хочу кільком десяткам людей з кількох тисяч і хоч кілька зацікавляться - то вже не дарма.А ми, тим часом, продовжуємо розвиватись і навичками наздоганяти амбіції 🫡