Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CORVUS Gunfighter
Añadido 14 jul. 2024

CORVUS Gunfighter

@corvus_tc
Número de suscriptores: 3 594
Fotos: 1,020
Videos: 305
Enlaces: 222
Descripción:
Тут про: - зброю та все, що з нею повʼязано - стрілецьку підготовку - діяльність збройового магазину Corvus - новинки нашого виробництва Crusage
Fuente

CORVUS Gunfighter | Що робить 5.56 з цивільним стволомМи підіймалираніше тут цю тему і я о...

Logotipo de la comunidad de telegram - Vlad Kalina. CORVUS TC CORVUS Gunfighter @corvus_tc
1 610 Vistas/Alcance 2025-10-10 05:02 Mensaje №1255
Що робить 5.56 з цивільним стволомМи підіймалираніше тут цю тему і я обіцяв показати.На скріні - вигляд кульового входу ствола зі звичайною карбонітрацією. Патронник Wylde.Нагадаю - всі арки у нас на ринку мають патронники 5.56 чи Wylde, тобто вони всі технічно розраховані на нормальну роботу з військовими 5.56 набоями.Але, покриття ствола - це інше. Хром, чи QPQ покриття розраховане на надмірний тиск і дію газів неякісного військового пороху, тому здатні тримати кондицію значно довше.Звичайні «сирі» стволи з хімічним загартуванням (карбонітрація, мелоніт тощо) - дають таку картинку приблизно в діапазоні 3-5 тисяч активного «гарячого»настрілу, вони просто не вивозять тиску перед кульовим входом і метал починає прогарати активніше і швидше доходить до такої критичної ерозії, коли геометрія вже порушена.Що це значить?По перше, це одразу впливає на купність.Але, для більшості це і так не принципово)По-друге, і найголовніше - процес руйнації ствола, якщо почався - він буде тільки прогресувати. І, найпростіше, що це може викликати, окрім значно погіршенної купності - клини гільзи після пострілу, оскільки, в якись момент, під час пострілу, роздуваючись, краї шийки гільзи почнуть чіплятись за ці поглиблення.Висновки кожен робить сам.Проте, якщо обираємо цивільний карабін бід військові 5.56 - дуже бажано дивитись хром. Але це дорого і вибір не такий великий.Бюджетніше - QPQ «покриття» ствола. З того, що є у нас на ринку, по памʼяті - це точно карабіни ANDRO, які попри свою бюджетність, притримуються практично всіх міл-спек технічних стандартів у виготовленні своєї зброї.