Fuente
CORVUS Gunfighter | Всім привіт, панове🤟Повернулись з Ізюмщини🫡Трохи додам своєї думки про...
3 800 Vistas/Alcance
2025-06-08 07:55
Mensaje №1123
Всім привіт, панове🤟Повернулись з Ізюмщини🫡Трохи додам своєї думки про ГП-34.Він потрапив нам до рук на ремонт та відновлення. Стріляти з нього можливості не було, проте, я думаю, що все теж сам по відчуттях , що й ГП-25. Бо технічно все теж саме.Основна його відмінність - сумісність з АК-12 та новий приціл.Приціл, якщо кути поправок працюють - досить непоганий, інтуїтивно зрозумілий і простий в використанні, нема ніяких «маятників», як на 25-му.Проте є кілька нюансів.Перше - приціл розташований з правого боку гранатомету. Я досить багато працював з ГП-25, тому особисто мені це рішення абсолютно незрозуміле і незручне.Друге - щодо сумісності з АК-12. Якщо працювати з ГП «мінометно» упором прикладу в землю - впевнений, що приклад АК-12 не вивезе такого навантаження.Не тільки пластик, а й «кнопка» розкладання прикладу, яка і так дуже часто ламається. Але, з прицілом праворуч, стріляти навісною траекторією зручно саме з упором в землю 🤷♂️Тому, як на мене - це звичайно, цікавий трофей, бо їх не так багато. Проте, особисто я для робочих потреб обирав би 25-й. Саме через звичність прицілу. Якщо ви їм, звичайно, користуєтесь)