Fuente
Дія.City | Драйвимо розвиток ІТ в регіонах. Команда Дія.Сity відвідала Game City ...
680 Vistas/Alcance
2024-08-20 11:11
Mensaje №633
Драйвимо розвиток ІТ в регіонах. Команда Дія.Сity відвідала Game City Conference у Рівному 🎮Це наймасштабніша конференція в регіоні, що присвячена ІТ-галузі та, зокрема, gamedev-напряму. У цьому році фокус події також edtech, ШІ, інклюзія тощо.Розуміємо, що українське ІТ — строкате та різнобарвне. Це не лише Київ, Харків чи Львів. Це ще й такі камерні заходи, як Game City. Тож команда проєктного офісу використала цю можливість, щоб поспілкуватися з рівненським ІТ-ком’юніті. Під час конференції заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков розповів більше про:✅ конкурентні переваги українського ІТ у світі ✅ міжнародні технологічні мости та перспективи, які вони створюють компаніям✅ важливість системного контакту з ІТ-індустрією та роль GR у розвитку всього ІТА legal lead команди Олексій Добронравов провів воркшоп, присвячений Дія.City. На ньому учасники дізналися більше про переваги й можливості простору та як стати його резидентом. Вдячні за незмінну підтримку Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України», завдяки якій отримали можливість долучитися до конференції 🫶🏻