Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Злий Хламівник Свободи 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Злий Хламівник Свободи 🇺🇦

@citadel_of_evil
Número de suscriptores: 1 129
Fotos: 22,900
Videos: 143
Enlaces: 301
Descripción:
Abandon hope, all ye who enter here
Fuente

Злий Хламівник Свободи 🇺🇦 | Мда... На жаль типова ситуація для месенджера, з капіталізацією в 30 м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Злий Хламівник Свободи 🇺🇦 Злий Хламівник Свободи 🇺🇦 @citadel_of_evil
299 Vistas/Alcance 2026-03-01 16:46 Mensaje №22927
Мда... На жаль типова ситуація для месенджера, з капіталізацією в 30 мільярдів листів вічнозеленої капусти, але штатом співробітників до 100 покемонів, які не в змозі за всі роки існування платформи прописати чітких правил. Тому бан прилітає банально коли досягаєш певної кількості скарг в перелік яких входить "It's not illegal, but мені просто не подобається, іді нахуй".Також потрапляв у таку ситуацію, найкраще, що тут працює - це банальний газлайтинг техпідтримкиЯ знаю, підписано на мене багато різних адмінів, деякі казали, що розблокування мого каналу було чи не єдиним на їх пам'яті та в чаті тоді були запитання як це вдалося. Тому тримайте універсальний гайд.Скоріш за все, вам бот прислав повідомлення і написав за що саме звинувачують, тут ситуація у кожного індивідуальна.Насильство? На зображеннях вигадані персонажі, а сцени мають історичний характер, на каналі ніколи не було пропаганди злочинних дій у відношенні людей та тварин.Порнографія? Child abuse? Всі персонажі вигадані та повнолітні, зображення містять лише норми зі світових практик різних народів, в тому числі індійську Камасутру, БДСМ і взагалі, ви що проти ЛГБТ?Заклик до самогубства? Та сама історія, ніколи не публікувалися заохочення, а якщо на артах є самогубства, то це щоб не мовчати про проблеми і показувати суспільству як почуваються схильні до таких дій люди, і як їм потрібна підтримка, і взагалі ніяких закликів до дій ніколи не було, всі звинувачення хибні.Писав на англійській, по черзі всі гріхи спростовував, приблизно через тиждень без жодних відповідей просто розблокували канал.Звісно, якщо ви реально серйозно порушили правила, наприклад займались спамом, шахрайством, збирали дітей на продаж до Епштейна на острів, або продавали зброю в Ірак, то це навряд чи допоможе, в такому випадку канал або акаунт зносять без права на апеляцію.Удачі Лайту та всім, хто стикався з такою проблемою. Можливо, це вам допоможе, шанси завжди є)