Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Читанки Сільвер
Añadido 14 jul. 2024

Читанки Сільвер

@chytankysilver
Número de suscriptores: 1 860
Fotos: 4,400
Videos: 88
Enlaces: 1,210
Descripción:
📚Книжкові новини 📌Відгуки на 🌶спайсі🌶 і не дуже книжки 🔮Естетики 📃Цитати Трошки моїх думок🌚 і книжкового життя☕️🫶🏻 Монстро-романи👹, дарк романс💀 — 💔 Для співпраці і реклами пишіть: [email protected]
Fuente

Читанки Сільвер | огляд Мої #враження від Readberry AwardsЯ спробую трошки видихнути і я...

Logotipo de la comunidad de telegram - Читанки Сільвер Читанки Сільвер @chytankysilver
341 Vistas/Alcance 2026-01-10 16:46 Mensaje №4594
#огляд Мої #враження від Readberry AwardsЯ спробую трошки видихнути і якось сформулювати думку. Подія мала бути присвячена книгам, які перемогли серед читатських вражень. Я встигла за 2 години почути:⚫️Дари волхвів⚫️Ні жива ні мертва⚫️Вартові кордонів і меж. Посвята меча⚫️Паперова принцесаХороші книги, які справді достойні своєї перемоги. І що там далі було — не знаю. Але сподіваюсь, що 🌟Рідбері зроблять короткий список. Як я зрозуміла, подія була розрахована всього на 25 людей. Зауважу: я сама реєструвалась, мене ніхто не запрошував. Це було моє щире бажання прийти. І той факт, що мене не було в списку — бентежить мене найменше. Я не Тейлор Свіфт, щоб мене всі знали. І я навіть думаю, що завжди краще залишатись ноунеймом на таких подіях. Мені не треба окреме запрошення, не думайте. 💭Чому я зробила висновок про 25 людей?Бо саме така кількість брали участь у їх конкурсі. 💭Що робили всі інші дві з гаком години?Сиділи і втикали. На фото ви можете побачити загальний план і стабільний вид на чужі спини.Я ж просто сиділа і читала книгу, бо зрозуміла, що інтерактиву для всіх — не буде. Єдиним приємним моментом стала Регіна. Сонечко моєї душі. Дякую тобі💜Пішла я на цю подію, бо хотіла відпочити емоційно. Не вийшло. Моя проблема, що я мала очікування через презентацію Безсилої, на якій я колись була. І це було: класно, смішно, весело, задіяні були всі. Коротше. Судячи з усього, такі події не мій варіант. Зупинюсь на щорічному відвідуванні Книжкової країни і на цьому фініта.