Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Churcher ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ Churcher ✙

@churcher_info
Número de suscriptores: 4 157
Fotos: 1,550
Videos: 117
Enlaces: 2,370
Descripción:
Інсайди, актуальна та достовірна інформація щодо церковної ситуації в Україні. Завжди ексклюзивно, цікаво, неповторно. Співпраця: [email protected] @churcher_info2 - резерв
Fuente

✙ Churcher ✙ | Абсолютна правда. Священство в УГКЦ насправді жебракує і не має можлив...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Churcher ✙ ✙ Churcher ✙ @churcher_info
2 120 Vistas/Alcance 2026-05-21 16:39 Mensaje №3850
Абсолютна правда. Священство в УГКЦ насправді жебракує і не має можливості нормально жити. Слово борг часто є синонімом слів "наступного місяця", а пошук нормального одягу для дітей або дружини дійсно є великою задачею. І ці люди при тому не тільки служать Господу, а ще й Україні, збираючи мільйони на ударні дрони, обладнання, автівки та інші речі, які так потрібні на фронті. І тут ми хочемо запитати (риторично, бо відповідей не шукаємо). А ЧОМУ вони живуть саме ТАК?! Мабуть все ж таки справа в тому, як розподіляються гроші всередині УГКЦ? Мабуть справа в тому, що наближені до єпископату купляють собі будинки, нові авто та інше різне рухоме-нерухоме майно? Мабуть справа в тому, що сучасна УГКЦ перетворилася на бізнес-імперію, яка через себе пропускає сотні мільйонів гривень щороку? Мабуть тому що Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Патріярх Святослав кайфує в Австралії разом із патріяршим економом Яворським замість того, аби провести засідання онлайн?Нинішні постанови та реформи економічні - це задля священства, нарешті мов допоможуть витягнути отців на нормальний рівень забезпечення? Ні. Нинішні постанови, як і останні напевно 10-12 років в УГКЦ - це про заробляння грошей верхівкою у першу чергу. Священство жебракує, єпископи кайфують, Блаженніший вимагає донатів на Живе Телебачення, а священники відтепер будуть змушені відзвітуватись по КРІ. Так тримати. P.S. Владико Венедикте, ми про Вас не забудемо. Пишіть покаянного листа, Блаженніший Вас мабуть і пробачить знову.CHURCHERCHURCHER 2.0 - резерв