Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Churcher ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ Churcher ✙

@churcher_info
Número de suscriptores: 4 157
Fotos: 1,550
Videos: 117
Enlaces: 2,370
Descripción:
Інсайди, актуальна та достовірна інформація щодо церковної ситуації в Україні. Завжди ексклюзивно, цікаво, неповторно. Співпраця: [email protected] @churcher_info2 - резерв
Fuente

✙ Churcher ✙ | Одіозний піп Грищук - знову в кадріНагадуємо, що наш "отець" ♦️має пси...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Churcher ✙ ✙ Churcher ✙ @churcher_info
1 690 Vistas/Alcance 2026-03-02 14:13 Mensaje №3616
Одіозний піп Грищук - знову в кадріНагадуємо, що наш "отець" ♦️має психічні розлади (це виникає навіть не з довідки, а просто з поведінки)♦️плутає Діяння Апостолів ♦️ породив самозакоханого гея Романа Грищука-молодшого, що не зміг закінчити КПБА, напідпитку виступає у барах з проповідями і вдягає однострій ЗСУ для виступів на сцені, не маючи до ЗСУ жодного відношення. ♦️ на відкритій лекції у ВПБА заявив, що називати образ Ісуса Христа задротом - це ок, і взагалі "Ісус матюкався і це нормально".Відтепер виявилося, що Грищук веде підривну діяльність проти свого ж єпископа, молодого владики Феогноста Бодоряка. На сторінці у ФБ він постійно постить різні матеріали, де вигадує шизофренічні тексти про те, як вл. Феогност сидить після служби і переглядає записи з відеокамер і рахує кількість проданих свічок. І взагалі владику ніколи не бачили із книгою, а ось владика Даниїл завше мав з собою. Майже кожен допис на будь яку тему закінчується тейком про те, що вл. Даниїл - це найкраще, що було з єпархією, а ось цей гуцул Бодоряк... Це виглядає все смішно і водночас з тим однозначно неправильно. В такі часи зараз розхитувати єпархію, аби спробувати щось в неї змінити... ми не заперечуємо, що молодий владика не ідеальний, але в Хотинській фортеці наприклад почали молитися українською саме завдяки зусиллям вл. Феогноста, та й з канонізацією Є. Гакмана теж процес рухається. Плюс тут треба враховувати момент з румунами, які тільки раді будуть, якщо в єпархії щось почне хитатися. Захиталося в ПЦУ, стало краще для УПЦ МП, яка хоча й зазнає там певних репутаційних ударів (типу фільму про монастир), зв'язки із румунським урядом залишає міцні - писали тут:Місяць тому ось наприклад молилися за загиблих військових ЗСУ в румунському монастирі Путна, організатором виступив проросійський архімандрит Мелхиседек (Велнік) - настоятель монастиря, Чернівецько-Буковинська єпархія МП відправила туди майже 300 батьків загиблих, румунська сторона привезла хор румунської Академії сухопутних військ «Ніколає Бельческу» із Сібіу. Явно це не просто жест "підтримки пам'яті загиблих воїнів". Це прямий меседж і акт підтримки буковинського духовенства МП. Не тим "отець" Грищук займається. Абсолютно не тим. І не йому точно намагатися вчити свого єпископа. Не заперечуючи його заслуг на Майдані, та зборів на авто для наших Героїв.Про всяк випадок нагадуємо:Якщо хто з кліру образить єпископа: нехай буде вивержений. Бо не кажи лихого на начальника народу твого (Діян. 23:5).CHURCHERCHURCHER 2.0 - резерв