Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз
Añadido 14 jul. 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Número de suscriptores: 4 703
Fotos: 750
Videos: 130
Enlaces: 697
Descripción:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Fuente

Чупік Кулсторіз | Ось я і закінчив Ніер: Реплікант. Це хороша гра свого часу. Свого часу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
1 740 Vistas/Alcance 2025-08-20 04:33 Mensaje №1652
Ось я і закінчив Ніер: Реплікант. Це хороша гра свого часу. Свого часу. Зараз грається не дуже прикольно. Нудні сайд квести і постійна біготня тудим сюдим, маленькі локації. Бойова система не дуже. Хоча і комплексна, але дуже швидко відкриваєш що магія це імба і Whirlwind вбиває все. А що не вбиває - тащиш під щитом.Хороший сюжет. І шикарна музика. Реально терпів геймплей заради музики))) другий і третій епізоди не подужав. Вас змушують переграти другу частину гри, але натикують додаткових катсцен щоб трошки підкоригувати наратив. Непогано, але ще раз збирати всі ті символи... може пізніше колись. А от музика з щоденників - шикарна.Тому, хто не грав в Реплікант і Аутомату - краще пограйте в аутомату. Аутомата це вилизаний, причісаний і підтягнутий Реплікант. А другий (і третій) епізод Аутомати це окремий персонаж зі своїм геймплеєм і історією.А якщо Аутомати вам буде мало - ну то купуйте Реплікант і грайте. А краще - качніть саундтрек і послухайте) https://music.youtube.com/watch?v=emOgCGAca50&si=GieOKiVTYxpjiBkp