Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЧЕСНО
Añadido 14 jul. 2024

ЧЕСНО

@chesno_movement
Número de suscriptores: 4 977
Fotos: 6,740
Videos: 1,130
Enlaces: 6,260
Descripción:
✊ про політиків ✊ про партії ✊ про гроші Дізнайся. Подумай. Поділись. Приєднуйся! 🧄 Для зв'язку: @chesno_org 💻 Сайт: www.chesno.org 🔔 Facebook: https://bit.ly/3ogZNJx 👀 YouTube: https://bit.ly/4df19MT 🤖 Бот про закони: @chesno_zakon_bot
Fuente

ЧЕСНО | Сваримося, але працюємо»: Володимир В’ятрович про Олексія Гончаренка т...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЧЕСНО ЧЕСНО @chesno_movement
551 Vistas/Alcance 2026-03-05 15:06 Mensaje №10952
«Сваримося, але працюємо»: Володимир В’ятрович про Олексія Гончаренка та ідеологічні батли всередині фракції 🏛️⚡️В інтерв’ю спецпроєкту «Республіка» Руху ЧЕСНО Володимир В’ятрович розповів про непрості стосунки з колегою по фракції Олексієм Гончаренко. Історик категорично не сприймає позицію Гончаренка щодо мобілізації, його відмови голосувати за воєнний стан та загравання з російськомовним електоратом, на кшталт вітань із Різдвом 7 січня. За словами В’ятровича, це предмет їхніх постійних гарячих суперечок, адже він захищає інтереси держави як інструменту виживання нації, тоді як Гончаренко на перше місце ставить права людини.Попри це, В’ятрович віддає колезі належне за блискучі виступи в ПАРЄ про російський «холодомор» та професійну роботу в ТСК, яка є прикладом справжнього парламентського контролю, коли засідання проходять максимально публічно, а представники виконавчої влади змушені приходити та реально відповідати на запитання, а не просто присилати відписки. «Насправді дискусія глибша, ніж ми можемо думати. Може і добре, що в нас не комуністична партія, і ми можемо дискутувати», — підсумовує В’ятрович. 🔗 Про конфлікти в Раді, «сіру більшість» та інші деталі інтерв’ю читайте на сайті ЧЕСНО.А як ви оцінюєте активність Олексія Гончаренка? Це реальна робота чи політичний піар? Пишіть у коментарях! 👇