Fuente
ЧЕСНО | Сваримося, але працюємо»: Володимир В’ятрович про Олексія Гончаренка т...
551 Vistas/Alcance
2026-03-05 15:06
Mensaje №10952
«Сваримося, але працюємо»: Володимир В’ятрович про Олексія Гончаренка та ідеологічні батли всередині фракції 🏛️⚡️В інтерв’ю спецпроєкту «Республіка» Руху ЧЕСНО Володимир В’ятрович розповів про непрості стосунки з колегою по фракції Олексієм Гончаренко. Історик категорично не сприймає позицію Гончаренка щодо мобілізації, його відмови голосувати за воєнний стан та загравання з російськомовним електоратом, на кшталт вітань із Різдвом 7 січня. За словами В’ятровича, це предмет їхніх постійних гарячих суперечок, адже він захищає інтереси держави як інструменту виживання нації, тоді як Гончаренко на перше місце ставить права людини.Попри це, В’ятрович віддає колезі належне за блискучі виступи в ПАРЄ про російський «холодомор» та професійну роботу в ТСК, яка є прикладом справжнього парламентського контролю, коли засідання проходять максимально публічно, а представники виконавчої влади змушені приходити та реально відповідати на запитання, а не просто присилати відписки.
«Насправді дискусія глибша, ніж ми можемо думати. Може і добре, що в нас не комуністична партія, і ми можемо дискутувати», — підсумовує В’ятрович.
🔗 Про конфлікти в Раді, «сіру більшість» та інші деталі інтерв’ю читайте на сайті ЧЕСНО.А як ви оцінюєте активність Олексія Гончаренка? Це реальна робота чи політичний піар? Пишіть у коментарях! 👇