Fuente
ЧЕСНО | Чому більшість петицій “помирають” ще на старті?📌 Завищені пороги підп...
641 Vistas/Alcance
2025-04-23 13:42
Mensaje №9515
📉 Чому більшість петицій “помирають” ще на старті?📌 Завищені пороги підписівУ Києві треба зібрати 6 000 підписів — більше, ніж у деяких громадах живе людей. У Полтаві, наприклад, достатньо 250.📌 Стислі терміниБільшість рад дають лише 30 днів, аби зібрати підписи. Це занадто мало для неорганізованої громади.📌 Складна авторизаціяУ деяких містах підписати петицію можна лише через BankID або ID.GOV.UA. А якщо у тебе немає онлайн-банкінгу? Все — можливості проголосувати немає.📌 Ігнор навіть після успіхуПетиції, які набрали потрібну кількість підписів, часто просто приймають до відома — і далі нічого.📌 Приклад:У Запоріжжі підтримали петицію про встановлення велодоріжок на центральному проспекті. Рада її «розглянула» — але жодних змін не відбулось.👉 Але проблема не тільки у владі. Петиції — це тест на нашу готовність не мовчати.✅ Що можна зробити?🔸 Вимагати зниження порогів підписів🔸 Продовжити терміни збору 🔸 Спрощувати авторизацію🔸 Зобов’язати ради публічно звітувати про кожен крок в розгляді петицій