Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Черненко | Теніс & Хокей
Añadido 06 dic. 2025

Олександр Черненко | Теніс & Хокей

@chernenko_tv
Número de suscriptores: 653
Fotos: 968
Videos: 188
Enlaces: 518
Descripción:
Телеграм-канал спортивного коментатора Setanta і Eurosport Олександра Черненка Теніс🥎, хокей🏒, новини, аналітика, закулісся трансляцій🎙️ З усіх питань: @chernenko_05
Fuente

Олександр Черненко | Теніс & Хокей | А тут чудові новини під’їхали стосовно повернення країн-терористок до ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Черненко | Теніс & Хокей Олександр Черненко | Теніс & Хокей @chernenko_tv
5 610 Vistas/Alcance 2026-01-22 17:45 Mensaje №1127
🏒 А тут чудові новини під’їхали стосовно повернення країн-терористок до міжнародних хокейних змагань.Точніше, неповернення😏Ще вчора на The Athletic вийшла стаття Кріса Джонстона, яка розірвала всім дупи на болотах. Там з посиланням на джерела йшла мова про те, що попри рекомендацію МОК повернути російських і білоруських юніорів на міжнародну арену з усією символікою, в самій IIHF цьому є серйозний опір.За даними джерела, 13 членів Ради IIHF не впевнені, що цієї рекомендації варто дотримуватись. Фінляндія, Чехія і Швеція точно не хочуть грати на одному турнірі з росіянами, а Канада, скоріш за все, приєднається до них через позицію її уряду.Президент IIHF Люк Тардіф є прихильником поступової реінтеграції збірних рф і білорусі, починаючи з команд U-18, але, що це відбудеться уже на найближчому чемпіонаті світу – малоймовірно.За даними джерела, найбільш реальні терміни повернення:🔹Перший рівень – чемпіонат світу U-18 2028 року🔹Другий рівень – чемпіонат світу U-20 2029 року🔹Третій рівень – дорослі чемпіонати світу серед чоловіків і жінок 2029 року🔹Четвертий рівень – Зимові ОІ-2030Причому тут IIHF займає хитрішу і вичікувальну позицію і буде орієнтуватись на те, як будуть допускати збірні країн-терористок на Літні Ігри-2028 і чи буде це повний розбан.📑 А уже сьогодні IIHF випустила офіційний реліз за підсумками засідання Ради, в якому підтвердила, що оновлення статусу росіян і білорусів зараз не буде.«...наразі повернення національних збірних та клубних команд росії та білорусі до участі в чемпіонатах на сезон 2026-2027 років є небезпечним, оскільки поточні умови безпеки не дозволяють виконати необхідні вимоги для організації турнірів із гарантуванням безпеки всіх учасників.Проте Рада IIHF розглянула рекомендації МОК і розгляне можливість повернення молодих гравців (U18) зі збірних та клубних команд росії та білорусі до чемпіонатів на сезон 2027-2028 років. Цей розгляд залежатиме від поточної оцінки стану безпеки. Якщо протягом найближчих місяців ці ризики суттєво зменшаться, IIHF співпрацюватиме з відповідними національними асоціаціями для підтримки можливої реінтеграції на молодіжному рівні». На рф зараз дике завивання і погрози судами і розправами, але позиція IIHF зрозуміла – вони будуть максимально затягувати час і посилатись на неможливість гарантувати безпеку самим же росіянам під час проведення змагань.👏🇫🇮🇸🇪🇨🇿 Ну що ж, велика подяка фінам, шведам і чехам. Схоже, що завдяки їхній активній позиції усього цього сміття на чемпіонатах світу ми ще не побачимо кілька років. @chernenko_tv