Fuente
ЦТС | ️Та до недобрих новин. Росіяни запустили добудовану залізницю через з ...
974 Vistas/Alcance
2024-08-04 11:05
Mensaje №10691
‼️Та до недобрих новин. Росіяни запустили добудовану залізницю через з Ростову до Маріуполя через Гранітне/МаловоднеСаме до такого висновку ми доходимо за реузльтатом моніторингу та фіксації руху вздовж ключових станцій з середи. Так, зафіксовано:- станція Асланово (47.245315, 37.581568) сцеплені в дві сплотки чотири (!) магістральні тепловози в кольорах РЖД (російська залдізниця) з прчеплиними вантажними вагонами. Внатажні вагони заповненні та частково накриті. Склад вантажу та маршрут наявним ресурсом поки встановити не вдалось- станція Кальчик (47.305365, 37.602943) зафіксовано один магістральний тепловоз в в кольорах РЖД- станція Сартана (47.153141, 37.574465) зафіксовано сім пасажирських вагонів в кольорах РЖД з вказівкою (табличками) “Екатренебург. Саме про ці вагони ми вказували минулого разу, як тестовий прогін під прикриттям цивільних перевезень баз їх реального здійснення. Все це, а також певні деталі, яки не маю права розкривати через питання безпеки джерел та інсайдерів, вказують на єдиний факт. Мовчки та потайки без анонсів та червоних стрічок залізницю запущено. Це може кардинально змінити ситуацію на фронті через покращення логістики росян. І не каажить про “альтернитиву Кримському мосту”. Це - хибне. Це самостійна автономна гілка, яка на зараз має більше пропускну здатність та потужність за міст. ℹ️Довідково. На відновлення залізниці росіяни витратили 13 місяців. Через удари Сил оборони Украхни взимку будівництво було сповільнено на два місяці. Через диверсію в Кальчикському кар’єрі Маріупольським Спротивом - ще на місяць відтермінувалось. Окремо дякую всім цивільним в окупації, яки з завеликим ризиком забеспечили викриття цього проекту росіян. Ви - кращі в світі.