Fuente
Чернівецький Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України | Цього тижня спеціалісти Центру продовжили роботу в навчальних закладах...
48 Vistas/Alcance
2026-03-21 09:51
Mensaje №5388
Цього тижня спеціалісти Центру продовжили роботу в навчальних закладах області та говорили з молоддю про здоров’я, вибір і відповідальність, які формуються саме зараз 💬🧠.Лікар-епідеміолог Центру Антоніна Чоботар провела лекції для учнів ліцею №18 про профілактику туберкульозу 🫁. На цю ж тему Христина Пудяк поспілкувалася з учнями Чернівецької гімназії №9. Юлія Бойко провела зустріч з учнями ліцею №3 медичного профілю, де говорили про основи здорового харчування як щоденну інвестицію у власне здоров’я 🥗.Фахівці Кіцманського територіального відділення працювали одразу на кількох локаціях 📍. У вищому професійному училищі м. Заставна для учнів провели зустрічі на теми «Вплив енергетичних напоїв на організм підлітків», де обговорили вплив енергетиків – на серце, нервову систему, сон і загальне самопочуття ❤️🧠😴 та «Що потрібно знати про туберкульоз», а саме: як розпізнати симптоми, як передається інфекція, чому не варто відкладати звернення до лікаря 🩺.Також фахівці відвідали Кіцманську музичну школу ім. Володимира Івасюка, де говорили про здоров’я дихальної системи та фактори, які впливають на нього щодня 🫁. Основний акцент – туберкульоз: як уберегтися, чому важлива рання діагностика і як відрізнити факти від міфів. Під час зустрічей учасники отримали інформаційні матеріали 📄.У Банилівському опорному ліцеї імені Івана Діяконюка для учнів 10-11 класів спеціалісти Вижницької районної філії провели лекції з профілактики туберкульозу та папіломавірусної інфекції – про ризики, захист і відповідальні рішення щодо власного здоров’я 🛡️.Ми продовжуємо працювати з молоддю не лише для того, щоб інформувати, а щоб формувати розуміння і впевненість у власних діях. Бо знання – це теж захист.