Fuente
CATHSILL | Що ж, почнемо!Плани на 2026 рік як графічної дизайнерки та методи прос...
468 Vistas/Alcance
2026-03-17 11:31
Mensaje №1160
Що ж, почнемо!Плани на 2026 рік як графічної дизайнерки та методи просування на фрілансі.P.S. Хочу зазначити, що це не якісь дієві поради та алгоритми, а суто мій досвід та думки.Мій девіз на 2026 рік – «говори про себе!». Я визнаю, що 2025 рік це був мій рік затишшя, і на це були особисті причини. Я стала набагато менше ділитися роботою та кейсами, доволі часто відмовляла клієнтам і не брала проєкти в роботу, інколи просто ігнорувала робочі повідомлення (не робіть так). В цьому році я хочу сфокусуватися на своєму просуванні і більше говорити про себе. Тому я обрала 3 платформи, на яких планує це робити:→ threadsЯ дійсно люблю цю мережу, бо, як на мене, тут більше шансів, що твій контент залетить, ніж в тому ж тіктоці чи в інстаграмі. Не скажу, що я прям багато клієнтів знайшла через threads (все ж таки сарафане радіо поки що краще за все працює), але моя мета там – підвищити рівень впізнаваності моєї сторінки та мого імені. Моя формула публікацій така: 80% контенту – це мої роботи, 20% – життя та лайфстайл + коментувати дописи, дотичні до графічного дизайну. Якщо коротко, то просто хочу маячити у людей перед очима :)→ моя сторінка cathsillЯ відновила свою сторінку cathsill 🤍 Знов же таки, я хочу говорити про себе, і мій інстаграм не є виключенням, але робочі пости губляться в стрічці разом з іншими, тому було вирішено відновити cathsill, щоб на ній було видно суто мої роботи. Я додала цю сторінку в опис профілю і мені здається, що так більше шансів, що хтось побачить роботи, бо в хайлайтс насправді мало хто заходить :( І якщо вже почали говорити про інст, то на особистій сторінці я запостила інформацію про формати роботи зі мною. Не люблю це слово, але хочу «запакувати» свій інст, щоб було зрозуміло, чим я займаюсь.→ behance За останній час збільшилась кількість запитів через behance (в фіналі не вийшло ні з ким розпочати роботу, але то вже інша історія). Запити є, а отже потенціал теж є, тому можна спробувати «дожати» цю платформу. Хочу додати нові кейси та видалити старі, які вже не відповідають моєму баченню та напрямку роботи. Я вже не використовую behance саме як платформу для портфоліо (перейшла в notion), тому планую там залишити виключно 2-3 кейси і вже просувати їх всередині платформи.Також поділюсь ютуб-сторінками, де можна знайти відео про роботу над портфоліо саме на behance, і взагалі відео про життя графічних дизайнерів. Можливо ви надихнетесь чи щось цікаве знайдете для себе:https://www.youtube.com/@PaolaKassahttps://www.youtube.com/@manami.miyatahttps://www.youtube.com/@edgykatrinaХух, пост вийшов величенький, але сподіваюсь був вам корисним! Цікаво почути й ваші історії/спостереження щодо свого просування, тому діліться🥹