Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Посиденьки з Самогоном
Añadido 06 ene. 2025

Посиденьки з Самогоном

@casual_gamer
Número de suscriptores: 1 802
Fotos: 308
Videos: 49
Enlaces: 118
Descripción:
Розповідаю цікаві (для мене) новини та ділюся своїми думками про ігри. Чат - t.me/+TFErwohoJyg5YTJi Буст - t.me/boost/casual_gamer Халява - @freegame_ua
Fuente

Посиденьки з Самогоном | А з Сілксонгом нарешті покінчено. І я не шкодую, що дав грі другий (че...

Logotipo de la comunidad de telegram - Посиденьки з Самогоном Посиденьки з Самогоном @casual_gamer
1 970 Vistas/Alcance 2025-09-12 18:08 Mensaje №363
А з Сілксонгом нарешті покінчено. І я не шкодую, що дав грі другий (четвертий) шанс. Якщо все-таки перетерпіти певні моменти, де гра намагається тебе усіма силами задушити, можна отримати дуже крутих босів, нові цікаві локації, нові цікаві інструменти та можливість нарешті створювати хоч щось схоже на білди. Так, синергій нормальних все-таки немає, але я лише в лейтгеймі почав адаптовувати свої інструменти під різних босів, бо з'явився вибір. Хоча більшість інструментів, на мою думку, все-таки фігня. Також в лейтгеймі голку можна прокачати ще 2 рази, і тоді ти вже дійсно відчуваєш, що став сильнішим.Після отримання нових абілок і платформінг стає не таким душним і одноманітним. А в новому патчі, який вже вийшов, шкоду від пил та пісочних хробаків зменшили в два рази. Це не робить гру казуальнішою, але платформінг стає в рази менш душним.Ну і, коли в мене згоріло від гри, я не виділяв її плюси. А це і крутий візуал, і хороша музика, і багато різних секретів та приколів. Також у третьому акті з'являється і різноманіття в геймплеї, і деякі дуже корисні QoL фічі. З нових мінусів можу виділити, що баланс гри такий, що босів вигідніше закидувати лайном (червоними інструментами), а не бити голкою. Таким методом багато босів просто розсипаються, але цікавості в цьому не дуже багато. А ще зазначу, що деякі важливі (не критично) предмети без гайдів просто неможливо знайти.В загальному у гри все ще є проблеми, і в якийсь момент вона реально взагалі не приносить задоволення, саме тому я і не буду змінювати свій негативний відгук у Steam, хай залишиться як попередження іншим. Але після повного проходження у мене хороші враження від неї. І думаю, що якби я проходив гру вже з новим патчем, в якому покращили економіку та зробили платформінг менш душним, то було б простіше пережити моменти, де гру геймдизайнили індуси на аутсорсі.Для мене це звісно взагалі не GOTY, але от порівняти її з Hades 2 (яку я дуже чекаю) в "Найкраща інді" буде цікаво.