Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Карпатський волоцюга
Añadido 14 jul. 2024

Карпатський волоцюга

@carpaty
Número de suscriptores: 8 733
Fotos: 71
Videos: 49
Enlaces: 662
Descripción:
Філософ за освітою Мандрівник по духу Хочеш в похід? пиши - @tarabon_random Промокоди на знижку: “k.volotsiuga” - 10% https://www.gorgany.com “volotsiuga” - 10% https://iidlo.com/ «volozuga » - 10% https://naturehike-ua.com.ua/ua/
Fuente

Карпатський волоцюга | ​​Волонтерка Боротьба триває і поки це буде актуально, на цьому каналі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Карпатський волоцюга Карпатський волоцюга @carpaty
6 600 Vistas/Alcance 2024-08-06 09:00 Mensaje №1034
​​Волонтерка Боротьба триває і поки це буде актуально, на цьому каналі, помежи походами і горбами, будуть пости про збори.Хотів подякувати всім вам за небайдужість та активну участь у «волоцюжних»волонтерських ініціативах. Я тут підбивав підсумки нашої роботи за останні півроку, й збирав до купи всі потреби, які ми змогли закрити для ЗСУ за останні місяціЗагалом, від початку року, ми з вами зібрали на різні потреби війська майже 700 000 грнВідправили по різним військовим частинам дуже потрібні штуки, серед яких:- медикаменти для навчального центу артилеристів - будматеріали для облаштування позицій- екофло, бандерапавери, акумулятори танкістам- діалізну рідину для лікування пораненого бійця- планшети і телефони для артилеристів та аеророзвідки - РЕБ для автомобіля - двічі збирали частину суми на тачку для 24 бригадиМаю за честь зібрати в одному місці таку кількість свідомих людей, адже наш канал зовсім невеличкий, але ми стабільно закриваємо важливі запитиБоротьба безальтернативна і не залежить від нашого бажання, бо це не наш вибір, ми захищаємось, а тому маємо вкладатися усіма доступними ресурсами в цю справу, це єдиний спосіб бути.Ще раз дякую всім, хто вкладається в наші збори, дякую за довіру, розуміння та активність.P.S.Це тільки половина року, далі буде, несемось 💪