Fuente
Карпатський волоцюга | Куди ходити в квітні?Березень і квітень офіційно ще міжсезоння, і ні...
6 040 Vistas/Alcance
2026-03-29 15:20
Mensaje №1122
Куди ходити в квітні?Березень і квітень офіційно ще міжсезоння, і нічого надіятись шо сезон походів (якщо ви такий виділяєте) вже почався.Минулого року, наприклад, мене з кентом, на Сивулі, в квітні, сніг засипав по пояс, ледве вилізли 😁З крокусами теж не все так гарно, як виглядає на глянцевих фото, бо, зазвичай, дорога до них веде або через болото, або зледенілим схилом де легко вкрутити собі вʼязи, якщо ставитись до походу надто легковажно.Якби мене хтось запитав куди йти в квітні, то я б порадив низькогірʼя Ґорґанів та Бескиди. При цьому лізти вище 1000 метрів не обов’язково.Я фанат відловлювати весняні вайби в низинах, на березі річки. Там якраз все цвіте і починають вилазити перші весняні гриби: зморшки, саркосцифи тощо.Мої фаворити: Ілемка і Мізунка. Нині їхні водоспади виглядають переконливо, не те що в середині літа. Ну і туристів, як завжди там мало, не те що на Костричі, де на днях хтось підпалив полонину з крокусами.Не варто спішити лізти у верхи, в Карпатах нині більше цікавого відбувається внизу 😁