Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Карпатський волоцюга
Añadido 14 jul. 2024

Карпатський волоцюга

@carpaty
Número de suscriptores: 8 733
Fotos: 71
Videos: 49
Enlaces: 662
Descripción:
Філософ за освітою Мандрівник по духу Хочеш в похід? пиши - @tarabon_random Промокоди на знижку: “k.volotsiuga” - 10% https://www.gorgany.com “volotsiuga” - 10% https://iidlo.com/ «volozuga » - 10% https://naturehike-ua.com.ua/ua/
Fuente

Карпатський волоцюга | ​​❗️Обережно довгочит Збір завершено+ новий збірДяка і повага всім, хт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Карпатський волоцюга Карпатський волоцюга @carpaty
9 070 Vistas/Alcance 2025-03-16 20:48 Mensaje №1088
​​❗️Обережно довгочит Збір завершено+ новий збірДяка і повага всім, хто долучився до збору на авто для «Айдар»Трохи статистики:На самому фініші збір було закрито одним переказом 6500 грн, за що особливий респект Іллі, встигли 🤝Всього на банку було здійснено 415 переказів Анонімних переказів здійснено на суму 21091 грнДвоє людей впродовж збору сумарно закинули більше 10 тис грн кожен.ОсобистеРідко про це згадую, але завжди радію коли бачу в списку транзакцій знайомі прізвища 🫂Дякую друзі, сповіщення про поповнення банки тримають менталочку.🔪 НожіРозіграш вже зробив, переможцям мало прийти сповіщення. Чекаю реквізити доставки і одразу відправляю BPS Knives, вони розішлють призи переможцям.Запис екрану розіграшу шукайте в коментарях під цим дописом 👇ПідсумокБанку закрили з невеличким «хвостиком», на 2 тис більше цільової суми.Завтра маю переказати гроші хлопцям, якщо ніяка комісія не «зїсть» цей надлишок, я його перекину на наступний наш збір.📱Новий збірПотрібно купити 2 смартфони та 1 планшет для навчальної бази артилеристів.🎯 треба 24500 грн🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/49yAKF9XbcЦей збір, практично, традиційний, бо ми з вами підтримуємо навчальний центр арти, від самого початку повномасштабки туди поїхало кілька десятків гаджетів, а «олди» каналу повинні пам’ятати, як ми збирали на матраци і на будматеріали для їдальні.Регулярні збори на медикаменти також їдуть туди.Най буде трохи пафосно, але на нас розраховують. Закликаю підігріти свіжу банку своєю гривнею, бо гаджети треба відправити якомога швидше.P.S.Отак, фіналізуючи великий збір, закликаю вас долучитися до наступного, аби не спамити зайвий раз. Маякніть в коментарях улюбленим смайликом, хто дочитав цей текст докінця, цікаво скільки таких)P.P.S.На фото видно шо з банки знято 58 грн, то я кинув у новий збір. Як кажуть старі люди «для розплоду»)